logo sofa-phase sedackyphase

CAMELEON - EXKLUZÍVNY UMÝVATEĽNÝ MATERIÁL LEN V PREDAJNIACH PHASE Pozrieť detail materiálu

umývateľný materiál

odolný materiál

Materiál poťahov sa odlišuje predovšetkým v štruktúre. Farebná paleta zobrazená na stránke je čiastočná, celú paletu farebných variantov si môžete pozrieť na predajni.

Zobraziť najbližšiu predajňu

CAMELEON - EXKLUZÍVNY UMÝVATEĽNÝ MATERIÁL LEN V PREDAJNIACH PHASE

V čom je táto látka výnimočná?

CAMELEON je exkluzívna poťahová látka, ktorá má veľmi atraktívny vzhľad. Svojou výnimočnosťou je vhodná pre každého zákazníka, ktorý má rád unikátny dizajn. Je charakteristická farebným pretkávaním, vďaka ktorému pôsobí, akoby materiál menil farby. Táto vlastnosť je nerušivá, vhodná do každého interiéru. Je to stálofarebná, mäkká, na dotyk príjemná tkanina, ktorá sa zároveň vyznačuje vysokou odolnosťou v odere. Má povrchovú úpravu, ktorá zaručuje  jednoduché ošetrovanie a odstraňovanie škvŕn. Látka Cameleon je v ponuke v neutrálnych odtieňoch hnedej a šedej, ale aj vo výrazných farebných odtieňoch, ktoré rozžiaria každý interiér.

Ako sa čistí táto látka?

Na odstránenie škvrny od fixky – nakvapkajte čistú vodu na škvrnu, po chvíľke voda vytiahne farbu, ktorú odsajete suchou servítkou. Na odstránenie škvrny od pera – nalejte čistú vodu a naneste obyčajné biele mydlo /nie farbené/, trošku vyšúchajte prstom a následne dočistite čistou servítkou. Ak sa škvrna celkom neodstráni, postup zopakujte. Na odstránenie škvŕn od kávy, kečupu a červeného vína – tekutina nevsiakne, zostáva na povrchu, preto ako prvé odsajte tekutinu servítkou, potom aplikujte postup ako pri pere /troška vody, mydlo, prstom  pošúchať a dočistiť suchou servítkou/. Odporúčame postup opakovať 2-3x jemnejšie ako 1x silno šúchať. Poťahová látka je vystavená vplyvom prostredia rovnako ako aj podlahové krytiny a ostatný nábytok, preto ak chcete, aby si čalúnenie  dlho udržalo pekný vzhľad, vyžaduje si pravidelné vysávanie s nádstavcom na čalúnenie. Odporúčame 1x ročne čalúnenie vyčistiť mokrým vysávaním bez chemických prísad, ktoré radšej zverte do rúk odborníkov.

Technické parametre látky

Druh tkaniny:Ženilková látka
Zloženie:62,3% AC, 29,1% PES, 4,7% VI, 3.9%LN
Váha:429 g/m2 +/- 5g
Odolnosť voči oderu:>40 000 cycles (category A)
Rozchádzanie vlákien pri šití:osnova 3,2 mm, útok 2,9 mm
Žmolkovanie:4/5
Stálofarebnosť:sucho: 4, mokro: 3/4
Pevnosť pri roztrhnutí:osnova 80, útok 51
Pevnosť v ťahu:osnova 1606 , útok 452
Odolnosť farby proti svetlu:5/6
Ošetrovanie:
NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame