logo sofa-phase sedackyphase

Výroba sedačiek PHASE

POHOVKY Z DIELNÍ ŠPECIALISTOV FIRMY PHASE, S.R.O.

Pohovky značky PHASE sme navrhli, vyvinuli a vyrobili na Slovensku. Teší nás, že čalúnený nábytok PHASE si našiel a nachádza svoje miesto vo vašich domovoch. O vzhľad a kvalitu sedačiek sa stará tím zanietených návrhárov, skúsených remeselníkov, odborníkov s dlhoročnou praxou v odvetví vývoja a výroby nábytku. Pri zrode čalúnených nábytkových kúskov stoja ľudia, ktorým záleží, aby ste sa v pohovkách od spoločnosti PHASE cítili dlho komfortne. Medzi odborníkmi a najmä tisíckami spokojných spotrebiteľov sú pod značkou PHASE čoraz viac v kurze originálne sedacie súpravy z našich dielní. Výrobe sa venujeme s dôslednosťou tradičného manufaktúrneho spracovania a s použitím vyspelých nemeckých technológií. Urobte si pohodlie a nahliadnite do našich výrobných priestorov: pripravili sme pre vás videozáznam a fotodokument.

K dobrej povesti pohoviek PHASE prispieva ich kvalita, tvarová stálosť, súčasné a pritom nadčasové línie, naša ochota komunikovať so zákazníkmi, vaše podnety a skúsenosti. Poznať váš život v sedačkách, vaše predstavy o pohodlnom a zdravom sedení, ležaní, opieraní je pre nás dôležité a inšpirujúce. Povieme o tom našom dizajnérom, technológom, majstrom čalúnnikom, stolárom, šičkám.

Čalúnený nábytok PHASE poznajú ľudia na Slovensku, v Čechách i na Morave. Popularitu si postupne získava v celej Európe. Aby sa budúcim majiteľom pohoviek a sedacích súprav čo najľahšie vyberalo z ponuky rôzne tvarovaných modelov a z veľkej škály textilných či kožených poťahovín, spoločnosť PHASE zriadila len na Slovensku a v Čechách 19 vzorkových predajní.

Za naše úspechy vďačíme aj Vášmu záujmu.

NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame