logo sofa-phase sedackyphase

Dizajnér sedačiek PHASE

Mgr. art Peter Ondrejka

Jedinečný dizajn, ktorý nájdete len v predajniach phase sedačky

Dizajnér sedačiek PHASE

„Udávame trendy a plníme sny o dokonalom bývaní“

Dizajn nábytku, ale aj celkový dizajn, je pre mňa najkrajšia cesta, akú som si mohol v živote zvoliť. Neberiem to len ako prácu, čo ma živí, ale aj ako záľubu v navrhovaní nových a krásnych vecí, ktoré dokážu potešiť nielen mňa ale hlavne aj našich zákazníkov, ktorí si ich zakúpia. Snažím sa v mojich návrhoch dosiahnuť funkčnosť a estetiku.

Spoločnosť Phase má veľký potenciál, je to inovatívna firma, ktorá sa nezaoberá kvantitou, ale hlavne kvalitou. Má svoju cestu, odhodlanie, filozofiu a plány do budúcnosti, ktoré túto firmu ďaleko prevyšujú nad ostatné. Je mi potešením pracovať v tejto firme ako dizajnér a tvoriť skvelé dizajnerské sedačky, ktoré budú slúžiť ľuďom celé roky. Ako dizajnér dôverujem tejto firme a som rád, že používajú kvalitný materiál a majú nadpriemerný prístup k zákazníkovi a snažia sa mu vyhovieť čo najviac.

Vo svojich návrhoch sa snažím dosiahnuť kvalitu a inováciu, ktorá je synonymom firmy Phase. Okrem vizuálnej stránky produktov sa snažím dbať na komfort používateľa, keďže navrhovanie sedačiek nie je len o tvare, ale aj pocite, keď na nej sedíte alebo ležíte. Musí slúžiť pre pohodlie zákazníka.

Pozrite si ukážkové video, ako vzniká sedačka od návrhu, až po realizáciu

NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame