Dizajnér sedačiek PHASE


Jedinečný dizajn, ktorý nájdete len v predajniach phase sedačky

Mgr. art Peter Ondrejka

Dizajnér sedačiek PHASE

„Udávame trendy a plníme sny o dokonalom bývaní“

Dizajn nábytku, ale aj celkový dizajn, je pre mňa najkrajšia cesta, akú som si mohol v živote zvoliť. Neberiem to len ako prácu, čo ma živí, ale aj ako záľubu v navrhovaní nových a krásnych vecí, ktoré dokážu potešiť nielen mňa ale hlavne aj našich zákazníkov, ktorí si ich zakúpia. Snažím sa v mojich návrhoch dosiahnuť funkčnosť a estetiku.

Spoločnosť Phase má veľký potenciál, je to inovatívna firma, ktorá sa nezaoberá kvantitou, ale hlavne kvalitou. Má svoju cestu, odhodlanie, filozofiu a plány do budúcnosti, ktoré túto firmu ďaleko prevyšujú nad ostatné. Je mi potešením pracovať v tejto firme ako dizajnér a tvoriť skvelé dizajnerské sedačky, ktoré budú slúžiť ľuďom celé roky. Ako dizajnér dôverujem tejto firme a som rád, že používajú kvalitný materiál a majú nadpriemerný prístup k zákazníkovi a snažia sa mu vyhovieť čo najviac.

Vo svojich návrhoch sa snažím dosiahnuť kvalitu a inováciu, ktorá je synonymom firmy Phase. Okrem vizuálnej stránky produktov sa snažím dbať na komfort používateľa, keďže navrhovanie sedačiek nie je len o tvare, ale aj pocite, keď na nej sedíte alebo ležíte. Musí slúžiť pre pohodlie zákazníka.

Pozrite si ukážkové video, ako vzniká sedačka od návrhu, až po realizáciu