Zaobstarajte si do vašej obývačky dizajnové kreslo!

Odpočinúť si pri dobrom filme, prečítať si pútavú knihu alebo len tak zatvoriť oči a počúvať podmanivú hudbu. S tým všetkým je spojené posedenie v pohodlnom kresle. Ale v poslednom období akoby sa zo slovenských obývačiek vytrácalo. My sme však nezabudli, že kreslá sú dôstojnou súčasťou našich domácností.

„Svetovým trendom je, že zákazníci si k sedacej súprave väčšinou už neobjednávajú kreslá z rovnakej kolekcie, ako je sedačka. Sú neskladné a zaberajú veľa miesta. Namiesto toho si kupujú minimalistické dizajnové kúsky, veľakrát v úplne inej farbe, než v akej je sedačka. Konečný kontrast posunie celkový vzhľad ich obývacej časti na vyššiu úroveň,“ vysvetľuje Martin Duras, majiteľ a marketingový riaditeľ Phase, prečo sme sa rozhodli rozšíriť náš sortiment v oblasti kresiel.

BARI spája retro štýl s modernými líniami

Hneď prvé kreslo vám možno bude niečím povedomé. Bari je čiastočne inšpirované slávnym dizajnom Vajíčka, ktoré v roku 1958 vytvoril dizajnér Arne Jacobsen pre recepciu a lobby hotela Royal v Kodani. Bari je však v hornej časti otvorené a vďaka tomu k vám prenikne viac svetla. Vysoké operadlo, hlboká sedacia časť a elegantný otočný stojan robia z kresla skutočne exkluzívny kúsok. Poslúži ako kreslo do kancelárie, na recepciu, ale aj do domácej pracovne alebo knižnice.

kreslo BARI 02

Kreslo Bari sa hodí aj do kancelárie alebo pracovne. zdroj: sedackyphase.sk

 

Minimalistické PORTO s nápaditými krivkami

Kreslo, ktoré zaujme každú návštevu na prvý pohľad. Je jedno, či je určené pre obchodných partnerov v kancelárii alebo ho máte doma v obývačke. Ľudia si naň budú pamätať. Kombinácia jednoduchej pohodlnej sedacej časti doplnenej extravagantnými lakťovými opierkami robí z Porta výnimočný kúsok. Zvoľte si kožený alebo látkový poťahový materiál v rôznych farbách.

porto 04

Porto vám urobí skvelú službu ako kreslo pre obchodné rokovania. zdroj: sedackyphase.sk

 

PARMA prichádza z budúcnosti

Hranaté geometrické línie sme zvolili aj pri kresle Parma. Až futuristický dizajn naznačuje, že tento kus nábytku je určený pre odvážne duše. Nezvyčajné špicaté lakťové aj bočné hlavové opierky počítajú s tým, že si v tomto kresle človek môže pohodlne zdriemnuť. V látkovom vyhotovení sa Parma stane ozdobou obývačky či pracovne, luxusnejší kožený model dodá na vznešenosti každej kancelárii.

Parma 02

Parma dodá vašim priestorom punc luxusu. zdroj: sedackyphase.sk

 

Dokonalý odpočinok v ASTI

Jednoduché, pravidelné línie zaujmú všetkých milovníkov minimalizmu. Asti nielenže priláka vzhľadom, ale aj funkciou. Kreslo si môžete nastaviť do takej polohy, ktorá vám práve vyhovuje. S Asti získate aj plnohodnotnú opierku na nohy. Nemusíte si ani obstarávať taburetku. Kreslo je dostupné v látke, koženke aj koži.

Asti2

V Asti si pohodlne zdriemnete. zdroj: sedackyphase.sk

 

Váš PHASE tím

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti