Výstava nábytok a bývanie 2017 v Nitre

Sedačky Phase opäť zahviezdili na najväčšej nábytkárskej výstave

Hriechom by bolo ak by ste sa ako slovenský výrobca nábytku neodprezentovali na  najzaujímavejšom veľtrhu nábytku a bytových doplnkov, ktorý sa už 27 rokov organizuje v Nitre.

sedačky phase, slovenské sedačky, sedačky

Ročne ho navštívia tisícky návštevníkov a to číslo sa z roka na rok navyšuje, v roku 2017 ich bolo  takmer 83 000.  Návštevníci chodia s radosťou , lebo areál Agrokomplexu so svojou plochou 24 000 m2  počas tejto výstavy žije,  a okrem priestoru pre 400 vystavovateľov ponúka bohatý sprievodný program, súťaže, eventy a oceňuje konkrétne produkty od angažovaných vystavovateľov.

Tento obľúbený medzinárodný  veľtrh je miestom stretnutí obchodníkov, architektov, novinárov a odborníkov z fachu. Pre verejnosť ponúka inšpirácie a informuje o nových produktoch, trendoch.  Atraktívne pre návštevníkov je aj zlosovateľnosť vstupeniek. Každý jeden účastník je potencionálnym výhercom a hodnotné ceny vyhráva nielen jeden z nich.

Výstava je dejiskom nielen pre začínajúce firmy, ale najmä tie, ktoré sú na trhu etablované, akými je aj PHASE sedačky. Firma, fungujúca už viac ako 8 rokov, zameraná najmä na servis a spokojnosť zákazníka.  Lojálni a spokojní zákazníci sú toho najlepším príkladom. Opätovne prichádzajúci klienti,  dokonca klienti  od konkurencie, sa na takýchto výstavách  objavujú často. Sú dôkazom spokojnosti, ale aj zvedavosti  a je potrebné ich odmeniť. Ak sa rozhodli pre kúpu na výstave mohli si odniesť pohodlnú sedačku, bytový doplnok a či pelech pre svojho 4 – nohého miláčika s lákavou 20 % zľavou, ktorú však veľkoryso obdržali aj noví zákazníci.

Jarné veľtrhy, tohto vystavovateľa z najväčšou vystavovateľskou plochou, prilákali nielen slovenských zákazníkov. Tak sa produkty z dielne PHASE  dostanú aj na ďalšie trhy.

Na tomto ročníku firma predstavila  novinku –  sedačku Avila, vyrobenú v nadčasovom dizajne, ktorá zaujala náročného zákazníka hľadajúceho  extravagantný dizajn. Široké sedáky ponúkajú pohodlné dlhšie leňošenie. Variabilitu sedacej súpravy, ocenia  klienti pracujúci z domu, z pohovky,  lebo nielen, že sa budú vytešovať z príjemneho domácko – pracovného kusu nábytku, ale  si budú môcť aj záhlavník prispôsobiť podľa potreby. A toto všetko bez akejkoľvek námahy, lebo polohovanie vysúvania sedáku je elektrické.

sedacky phase, sedacka s chladničkou

Luxusným bonbónom sedačky Avila je zabudovaná  integrovaná chladnička, ktorá vám ponúkne nenormálny komfort, čo pocítite najmä v horúcich dňoch, keď budete môcť siahnuť po svojom obľúbenom chladenom nápoji bez toho, aby ste sa prestali koncentrovať na práve vykonávanú činnosť odbiehaním do „štandartnej“ chladničky.

Samozrejme na svoje si prišli aj zákazníci, ktorí hľadali rozkladacie sedačky s možnosťou  prespatia. Predstavili sa taktiež rozkladacie sedačky klasického rozťahu na príležitostné spanie a sedačky s matracom, ktoré poskytujú väčší komfort lôžka.

Všetky sedačky sa dajú vyskladať z viacerých komponentov do rôznych rozmerov. Taktiež je možné vyrobiť sedačku v látke aj kože, v rôznych farebných prevedeniach.

V ponuke bol široký výber látok a kože. Zákazníkom odporúčali zamerať sa v prvom rade na kvalitu látok. Látky v kategórii exclusive patria medzi najkvalitejšie látky v ponuke Phase. Látky pochádzajú z Belgicka a samotný výrobca nám na ne poskytuje 5 ročnú záruku, ktorú firma Phase poskytuje všetkým zákazníkom. Látky majú nešpinavú úpravu, jednoducho sa čistia, sú antialergické a zdravotne nezávadné. Látky z nižších kategórií sa rozlišujú kvalitou vlákien a povrchovou úpravou.


Pre tých čo si potrpia na kvalitu a luxus mali možnosť pozrieť si ponuku hovädzej kože v rôznych farbách. Koža ako poťahový materiál je tá najlepšia voľba. Je to prírodný materiál, ktorý Vám vydrží roky. V ponuke nájdete okolo 50 odtieňov farieb kože. Pre tých, čo nemali to šťastie vyskúšať si sedačky Phase a poťahové materiály naživo, ponuku nájdete tu:

http://sedackyphase.sk/category/vsetky-sedacky/

sedačky phase, látkové sedačky phase

Srdečne všetkých pozývame do predajní Phase kde môžete otestovať kvalitu látok, kože či komfort sedačiek. Príďte sa posadiť, vypiť dobrú kávičku, či zrelaxovať sa na masážnom kresle a vyskúšať tak všetky možnosti, ktoré sedačky Phase ponúkajú.

Váš Tím Phase

 

Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková Marketing manager

Marketing je nikdy nekončiaci sa kolotoč nabalujúci sa stále nových aktivít, nápadov, riadenia procesov a to je práve to čo ma na ňom najviac baví a posúva vpred. Práca v Phase je pre mňa veľkou výzvou, kde môžem dať zo seba maximum.

Relax si užíva vo fitku a so svojou rodinou

Trendy v dekoráciách pre rok 2016

Na výstavách v Nitre – Nábytok a bývanie, v Prahe – For Furniture, sme sa Vám snažili priblížiť pri každej sedačke, kresle, leňoške, stoličke a konferenčnom stolíku ich malý príbeh spolu s dekoráciou. Obývacia izba je priestor, kde trávime voľné chvíle napríklad plné kľudu a oddychu, spoločenských aktivít alebo pri práci...

Trendy v dekoráciách pre rok 2016

Nábytok budúcnosti? Variabilný a prepojený s novými technológiami

Súčasná doba prináša čoraz väčší vplyv moderných technológií na náš život. Nájdeme ich všade okolo nás a to dokonca aj v nábytku. Okrem toho sa ale stále vyzdvihuje aj variabilita interiérového zariadenia. Naše novinky medzi sedačkami z jari 2016 nezostávajú pozadu...

Nábytok budúcnosti? Variabilný a prepojený s novými technológiami
Mgr. Katarína Beňadiková
Mgr. Katarína Beňadiková

Trendy z výstav 2016

Online svet nás pohlcuje. Technológia pokračuje vo vývoji, konzum narastá. Aj my ako originálna značka sedačiek na slovenskom a českom trhu napredujeme v dizajne, vývoji a tiež v službách. Svetové výstavy sú pre nás podporou a inšpiráciou zároveň. Nové trendy porovnávame a na slovenskom a českom trhu udávame vlastné...

Trendy z výstav 2016