Výmena starej za novú zmenila obývačku na nepoznanie

V živote nemá nič večné trvanie a tento fakt platí pri sedačkách dvojnásobne. Aj “životná púť” starej sedacej súpravy nášho zákazníka Jaroslava sa  blížila ku koncu, a tak ju bolo treba vymeniť.

01

Už na pohľad totiž vyzerala opotrebovane – poťahy na nej pôsobili viac než ošumelo a poskytovala zúfalo málo miesta na sedenie; o farebnom zladení so stenami ani nehovoriac.

Rozhodne teda neplnila úlohu dominanty obývačky.

Jaroslav sa preto rozhodol to zmeniť. Stavil na priestranný rohový model COSMO, ktorý je v súčasnosti nahradený novším modelom MONACO. K sedačke pribudla aj praktická taburetka, a tak predtým nevyužitý roh izby teraz poskytuje oveľa viac miesta na sedenie. Sedačka navyše farebne ladí so stenami a táto hra farieb dodáva izbe nádych luxusu. Vankúše ešte umocňujú pocit komfortu a zútulňujú priestor.

02

Sme radi, že vám naše designové sedačky pomáhajú skrášľovať Váš domov 🙂

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti