Trendy v dekoráciách pre rok 2016

Domov je oáza pokoja, ktorú si vytvárame sami. Životný štýl je vhodné preklenúť aj do nášho zariadenia a vkusu. Trendy sa neustále menia a my hľadáme, čo nás zaujme a vytvorí domácu harmóniu celku.

Na výstavách v Nitre – Nábytok a bývanie, v Prahe – For Furniture, sme sa Vám snažili priblížiť pri každej sedačke, kresle, leňoške, stoličke a konferenčnom stolíku ich malý príbeh spolu s dekoráciou. Obývacia izba je priestor, kde trávime voľné chvíle napríklad plné kľudu a oddychu, spoločenských aktivít alebo pri práci.

Elegantnosť v dekorovaní

Dekorovanie s nádychom elegantného trendu, môžete vidieť v kombinácií so sedačkou MILANO. Sedačka Milano je vyrobená v bielej koženke. Biela farba vyzdvihuje konštrukciu sedačky a posúva jej celkový dizajn do chladne pôsobiaceho štýlu. Celok kompozície je spojený s konferenčným stolíkom Ohio, taktiež v bielej koženke. Dekorácia je doladená tak, aby spojila hranaté konštrukcie a pridala jemnosť a naturálnosť setu. Oválne zrkadlo zjemňuje hrany a napodobenina rastliny „Aloe Vera“ spolu s jej odrazom v zrkadle, pridáva dokonalosť a súhru tvarov.

1

Sedačka MILÁNO v bielom prevedení s konferenčným stolíkom OHIO je v tejto kombinácií vhodná pre mladý moderný pár.

Romantické dekorovanie

Tlmené farby v spojení s dizajnom sedačky MONTREAL, ktorá je charakteristická svojimi vankúšmi, vytvára jemný romantický štýl. Sviečky v ružovej farbe na sklenených svietnikoch pridávajú eleganciu. Nie je to „barbie“ štýl, pretože sme nepoužili svieže odtiene ružovej. Romantický štýl v tomto vyhotovený pôsobí príjemne a láskyplne.

2

Na obrázku môžete vidieť sedačku MONTREAL, ktorú naša dizajnérka dekorovala do štýlu vhodného pre mladú dámu, ktorá má veľmi rada romantiku.

Farba v dekorácií

Na obrázku môžete vidieť našu sedačku PARIS, ktorá už len svojim názvom pridáva na inšpiráciu pre jej dekorovanie okolia. Mäkkosť sedačky Paris sme podtrhli okrúhlym zrkadlom, ktoré nám rozvíja dekoráciu. Sklenená nádoba vytvára uzavretý priestor pre detail kvetu, ktorý pridáva hodnotu sedačke. Farebné kamienky ako doplnok dekorácie sú skombinované s farbou vankúša.

3

Guľaté vázy sú elegantné. Naša dizajnérka s takýmto typom vázy dekorovala sedačku PARIS v elegantnom štýle a použila k tomu aj pestré farby, kedy využila aj možnosť použitia farebných kamienkov, ktoré oživia dekoráciu celkovo.

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti