Sedačky Phase na výstave Nábytok a bývanie 2015

Výstava Nábytok a bývanie na nitrianskom Agrokomplexe sa v roku 2015 konala už po dvadsiatypiaty krát a Sedačky Phase na ňom nemohli chýbať. V priebehu šiestich dní sme mali možnosť na výstave odprezentovať nielen naše produktové portfólio, ale aj nové trendy, materiály a vlastnosti našich sedačiek.

IMG_2529Predstavili sme obľúbené modely aj čerstvé novinky –  Ako sme fotili našu novú kampaň. Návštevníci a záujemcovia o kúpu sedačky mali možnosť na vlastnej koži zažiť komfort, ktorý sedačky Phase ponúkajú. Veľký vzorkovník farieb im ponúkol lepšiu predstavu o tom, ako by sa nový kus vynímal v ich obývačke. Mohli si tiež vyskúšať nastaviteľné lakťové či hlavové opierky pre ešte väčšie pohodlie.

Pozornosť všetkých jednoznačne zaujalo naše kreslo z vodeodolného materiálu. Aby sme jeho kvality demonštrovali čo najlepšie, nechali sme naň neustále tiecť vodu. Kreslo sa tak automaticky stalo atrakciou nielen pre najmenších návštevníkov veľtrhu.

Za šesť dní výstavy sa pri našich sedačkách premlelo mnoho návštevníkov. Veríme, že možno aj vás sme pri výbere vašej novej ozdoby obývačky aspoň trochu inšpirovali najnovšími trendami a uvidíme sa zase o rok.

IMG_1451IMG_1453IMG_1456

IMG_1460IMG_1471

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti