Sedačka PARIS nie je len pre Paríž

Inšpirácií nikdy nie je dosť. Aby sme Vám priblížili dizajn sedačky Paris, ponúkame Vám k nahliadnutiu nápady iných dizajnérov. V českej relácií Jak se staví sen spolupracujeme s viacerými odborníkmi. Práve pri zariaďovaní bytov a ich obývacích priestorov Vám ukazujeme rôzne typy našich sedačiek.

Sedačku Paris sme navrhli ako sedačku s typickými odnímateľnými vankúšmi. Dizajnéri ju zvolili do bytu pre starší manželský pár. Manželia svoj pôvodný obývací priestor obývali skoro 40 rokov bez zmeny. Dizajnéri sa rozhodli zachovať príjemný vzhľad obývacej izby, ale v modernom duchu a hlavne podľa požiadaviek manželského páru.

Celkový vzhľad pôsobí útulne. Farby sú jemné a hlavne ukľudňujúce. Manželský pár z Plzňe je určite nadšený, veď po vzhliadnutí videa môžete posúdiť aj sami.

Dizajnéri vybrali zostavu modelu Paris a to dvoj-sed ľavý a otoman pravý. Na sedačke môžete pohodlne sedieť a na otomane výborne leňošiť. Výhodou pri leňošení je možnosť presunutia veľkých vankúšov, ktoré sú tiež súčasťou veľkého otomanu a typickým prvkom modelu sedačky Paris.

 

Nezabúdajte, že každá sedačka značky Phase sa dá vyskladať do Vami požadovaných rozmerov. Model sedačky Paris je zaujímavý aj v iných zostavách. Oproti ostatným sedačkám vyniká variantou s otvoreným rohom. Viac obrázkov môžete vidieť v našej galérií.

5Sedačka PHASE, model PARIS – zostava 2sed a Otoman pravý veľký v relácií „Jak se staví sen“

Manželský pár bude mať často na návšteve aj svojho vnuka. Zvolený materiál je preto ľahko čistiteľný. V prípade, že sa bojíte o možné ušpinenie poťahového materiálu, vieme Vám odborne poradiť. V našej ponuke nájdete umývateľné materiály a dnes aj veľmi vyhľadávané antialergické materiály, na ktoré poskytujeme záruku 5 rokov. Nachádzajú sa v našej ponuke exkluzívnych materiálov.

 

V ďalších dieloch môžete vidieť iné návrhy našich sedačiek, ktoré očami dizajnérov dostávajú svoje príbehy. Teší nás rôznorodosť a skvelé využitie pre akúkoľvek domácnosť a ktoréhokoľvek zákazníka.

13Na obrázku môžete vidieť reálnu obývaciu miestnosť pre manželský pár na dôchodku v realizácií od dizajnérov. V hlavnej úlohe sedačka PHASE, model PARIS – zostava 2sed a Otoman pravý veľký v relácií „Jak se staví sen“

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti