Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Spoločnosť sedačky Phase predstavuje k svojim sedačkám novú kolekciu revolučných kobercov Carpet Decor s fantasticky prevedenou úpravou EASY CLEAN. Táto úprava spočíva v pokročilej ochrane, ktorá umožňuje ľahké odstránenie nečistôt bez poškodenia samotného vlákna koberca.

Špinu odstránite len v 3 krokoch

Technológia Easy Clean, ktorá bola použitá pri výrobe týchto kobercov zabezpečuje, že špina nevsiakne hlboko do jeho vlákna, ale udržuje sa len na povrchu. A to umožní nečistoty odstrániť pomocou troch jednoduchých krokov a to bez poškodenia štruktúry vlákna. 1. Odstránite hrubú špinu z koberca. 2. nalejete na škvrnu čistú vodu a  3. suchou handričkou jemným čistením fľak úplne odstránite. Easy clean je inovatívna úprava vlákna, ktorá umožňuje nečistoty odstrániť bez poškodenia jedinečnej štruktúry materiálu. Koberce najviac môžete jednoducho prať v práčke pri nízkej teplote 30 ° C. Technológia Easy Clean Vám tak šetrí čas a Váš život sa stáva jednoduchším.

Voda sa udrží len na povrchu

Koberce od Phase majú dokonca špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá nedovolí žiadnej tekutine presiaknuť až do hĺbky koberca. Keď na povrch vylejete tekutinu, celá sa udrží na povrchu koberca a Vy ju dokážete s ľahkosťou odstrániť suchou handrou alebo papierovými obrúskami. Vodoodpudivá úprava chráni Váš koberec pred vsiaknutím  rozliatych škvŕn. Už sa nemusíte obávať fľakov od rôznych nápojov, napríklad červeného vína alebo kávy.

     

Nezachytávajú prach a sú vhodné pre alergikov

Tradičné koberce zhromažďujú v sebe prach a rôzne alergénne častice. Koberce Carpet Decor prostredníctvom vhodnej technológie a spôsobu priadze nehromadia v sebe prachové častice a tým eliminujú riziko alergie. Koberce od Phase sú certifikované bez koncentrácie škodlivých látok a preto sú šetrné k ľudskému zdraviu.  Vďaka revolučnej technológií sú tak vhodné aj pre ľudí s alergiami.
koberce, dizajnové koberce, moderné koberce

 Protišmykový podklad

Nepríjemné pošmyknutia a pády Vám s kobercami od Phase nehrozia. Majú totiž protišmykovú vrstvu, ktorá výrazne znižuje riziko nepríjemnej nehody. Zabráni tak posunu koberca po podlahe bez zbytočného podlepovania a zaťažovania. Môžete ho použiť aj na podlahy s podlahovým vykurovaním či akýkoľvek iný typ podlahy. Šmýkajúci sa koberec môže byť nebezpečný najmä pre deti a staršie osoby. S kobercami od Phase sa o bezpečnost svojej rodiny báť nemusíte.

Úžasný dizajnový doplnok

Každý z nás má svoj osobný vkus. S dizajnom kobercov Carpet Decor od Phase si prídete na svoje. Všetky decory sú totiž vyrobené podľa aktuálnych trendov. Či už uprednostňujete moderný, rustikálny, industriálny, provensálsky alebo škandinávsky štýl, v ponuke týchto jedinečných kúskov nájdete presne to, čo sa Vám páči. S týmto kúskom vo Vašej domácnosti doslova vystúpite z davu. Skvelé dizajnové koberce s dávkou praktickosti sú teraz dostupné pre každého z Vás.

V čom sú teda výnimočné koberce Carpet Decor od Phase?

– Technológia Easy Clean- pre lepšie čistenie s úpravou zabraňujúcou vstiaknutiu tekutín

– Bezprašné –nezachytávajú v sebe škodlivé prachové častice

– Ekologické – certifikované a bez koncentrácie škodlivých látok

– Protišmykové – vrstva zabraňujúca pošmyknutiu a posúvaniu

– Živé farby – vysoká odolnosť voči UV žiareniu, zachováva farbu mnoho rokov

– Vysoká kvalita- sú zárukou pohodlia a radosti z používania

– Jemné na dotyk – mimoriadne mäkký a príjemný na dotyk nie len pre Vaše nohy

– Pranie v práčke- možnosť prať v práčke pri  30° C.

Kde môžete koberce vidieť a kúpiť?

 Koberce Carpet Decor od Phase môžete vidieť a zakúpiť len v predajniach Phase vo všetkých krajských mestách: v Trenčíne, Trnave, Bratislave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici, Poprade a Košiciach.

Koberce si taktiež môžete zakúpiť na e-shope www.eshop.sedackyphase.sk

Využite špeciálnu akciu

Pri príležitosti 10-teho výročia založenia firmy Phase máte v priebehu celého mesiaca Júl možnosť kúpiť koberec so špeciálnou zľavou až 36%. Pôvodná cena koberca je 310 Eur s DPH a teraz po odpočítaní zľavy 36% je cena iba 199 Eur s DPH.

 

Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková Marketing manager

Marketing je nikdy nekončiaci sa kolotoč nabalujúci sa stále nových aktivít, nápadov, riadenia procesov a to je práve to čo ma na ňom najviac baví a posúva vpred. Práca v Phase je pre mňa veľkou výzvou, kde môžem dať zo seba maximum.

Relax si užíva vo fitku a so svojou rodinou

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti

Prečo je u nás nákup tou správnou voľbou?

Na vašej spokojnosti nám veľmi záleží! Neustále pracujeme na tom, aby sme Vám poskytli tie najodbornejšie informácie a služby. Presvedčte sa, že sedačka Phase je pre Vás tou správnou voľbou...

Prečo je u nás nákup tou správnou voľbou?
Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková