Prečo je u nás nákup tou správnou voľbou?

„Ja sám som spotrebiteľ, ktorý nakupuje rôzny tovar a služby a preto si viem veľmi dobre uvedomiť aké dôležité je, vybrať si tú správnu firmu. Firmu, ktorá splní čo sľubuje a neotočí sa mi chrbtom pri prvom probléme. V našej firme sa preto snažíme, aby sme neboli rovnakí ako ostatní.“
Martin Duras – majiteľ spoločnosti Phase

 NA ZÁKAZNÍKOCH NÁM SKUTOČNE ZÁLEŽÍ

Potrebujete poradiť?

So svojimi zákazníkmi chceme byť neustále v kontakte preto máme k dispozícii naše kolegyne na online chate, ktoré Vám ochotne poradia denne od 7:00 až do 22 hod. Sme tu pre zvedavých užívateľov, pomáhame ľudom pri výbere sedačky, pomôžeme aj ohľadne reklamácii. Sme tu pre Vás pre akékoľvek otázky, informácie či rady.

Sme k Vám bližšie

To, že sme stále online, hovoria za nás aj sociálne siete, kde s Vami komunikujeme tie najnovšie informácie, inšpirácie a oznamy. Prostredníctvom sociálnych sietí sa s Vami delíme o všetky dôležité informácie, skúsenosti, akcie a pripravované novinky. S nami Vám nikdy nič neujde.

Udávame nové trendy

S časom sa menia jednotlivé trendy v bývaní a dekorovaní – aj to je jeden z dôvodov prečo sa zúčastňujeme na zahraničných a slovenských výstavách. Preto Vám neustále prinášame ale aj aplikujeme  tie najnovšie trendy v bývaní a dekorovaní.

Spolupracujeme so špičkovými dizajnérmi vďaka čomu prinášame nové trendy a nápady v oblasti interiérového dizajnu. Sedačky Phase sú tak často súčasťou pri inovovaní interiérového dizajnu. Prácu s našimi sedačkami môžete vidieť v reláciách  Jak se staví sen, Nové bývanie dizajn, Rady Ptáka Loskutáka alebo Teleráno.

Známe osobnosti a Phase

Naše sedačky si našli svoj domov u stoviek spokojných zákazníkov ale aj celebrít. Dôkazom sú fotografie a pozitívne referencie, ktoré k nám neustále prichádzajú.

Detaily k výrobe  objednávky

Pre našich zákazníkov sme vytvorili konto zákazníka, kde okrem iného môže vidieť aj proces výroby sedačky. Vo svojom konte máte uložené všetky potrebné dokumenty k objednávke, manuály a videá pre správnu starostlivosť o svoju sedačku. Presne v jednotlivých bodoch môžete vidieť v akom procese je výroba Vašej sedačky. Od podpísania objednávky, dodania poťahového materiálu, vystrihnutia, ušitia, spracovania dreva na kostru, dodanie molitanov, očalúnenie, montáž nôh a kovania, výstupnej kontroly, zabalenia, naskladnenia až po samotné dodanie k vám domov.

3D Konfigurátor

Aby sme vám uľahčili výber a celú predstavivosť sedačky, pripravili sme pre vás 3D konfigurátor, pomocou ktorého si veľmi jednoducho môžete nadizajnovať svoju sedačku až do posledných detailov. Svoju vybranú zostavu máte možnosť zaslať na svoj mail. Vami vybranú nakonfigurovanú sedačku v poťahovom materiáli taktiež môžete zaslať k nám a my Vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru.

   SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI HOVORIA ZA NÁS

Na Vašej spokojnosti nám veľmi záleží! Neustále pracujeme na tom, aby sme Vám poskytli tie najodbornejšie informácie. Naše asistentky sú pravidelne preškolované tak, aby Vám vedeli vždy poskytnúť poradenstvo nie len ohľadne sedačiek, výroby ale aj v oblasti dizajnu. Spokojní zákazníci s množstvom krásnych vyjadrení a fotiek sú tou najlepšou referenciou.

Medzi odborníkmi a najmä tisíckami spokojných spotrebiteľov sú čoraz viac v kurze originálne sedacie súpravy z našich dielní.                      

SME SLOVENSKÁ VÝROBA S VLASTNÝM DIZAJNOM

Na slovenskom trhu sme už 10.rokov počas, ktorých sme sa zdokonalili nie len v technológií, obchode ale aj kvalite. Jedinečný dizajn, ktorý nájdete len v predajniach Phase sedačky. Sedačky nenakupujeme, MY sedačky dizajnujeme. Disponujeme vlastným vývojovým štúdiom a výrobou. Náš dizajnér Mgr. art Peter Ondrejka  sa snaží vo svojich návrhoch dosiahnuť kvalitu a inováciu, ktorá je synonymom firmy Phase. Počúvame Vaše potreby a smer, ktorým sa uberáme definujú aj požiadavky našich zákazníkov. Okrem vizuálnej stránky produktov dbáme na komfort používateľa. Navrhovanie sedačiek nie je len o tvare, ale aj pocite, ktorý sa  Vám snažíme sprostredkovať komfortom zo samotného sedenia alebo ležania. Sedačka Phase musí slúžiť pre Vaše pohodlie.

 ZA KVALITOU SI STOJÍME

Sedačky značky PHASE sme navrhli, vyvinuli a vyrobili na Slovensku. Teší nás, že čalúnený nábytok PHASE si našiel a nachádza svoje miesto vo Vašich domovoch. O vzhľad a kvalitu sedačiek sa stará tím zanietených návrhárov, skúsených remeselníkov, odborníkov s dlhoročnou praxou v odvetví vývoja a výroby nábytku. Pri zrode čalúnených nábytkových kúskov stoja ľudia, ktorým záleží na tom, aby ste sa v pohovkách od spoločnosti PHASE cítili dlho komfortne.

Záručný a pozáručný servis

Každého z nás dokáže poriadne nahnevať, keď si kúpi akýkoľvek výrobok a dostane ho poškodený alebo sa na ňom niečo poškodí neskôr. Ani po uplynutí dohodnutej záručnej lehoty nie sú nám naši zákazníci ľahostajní. Na požiadanie im poskytneme akúkoľvek opravu v rámci servisu našej spoločnosti. Taktiež podáme pomocnú ruku pri nepredvídaných udalostiach, ktoré môžu zákazníka prekvapiť pri užívaní našich výrobkov. Nemusíte chodiť na žiadnu predajňu, všetko vybavíte z pohodlia Vášho domova vyplnením Servisného listu. Servis môžete taktiež využiť aj v prípade ak túžite po zmene. Ak by ste chceli po rokoch zmeniť druh látky alebo kože nič nie je nemožné. Môžete ju nahradiť iným farebným dizajnom látky či kože.

Záruka vrátenia peňazí

Poskytujeme služby na najvyššej úrovni. Našim cieľom nie je predaj výrobku za každú cenu, ale spokojný zákazník. Preto sme sa rozhodli zaviesť ďalší dôkaz kvality a to Záruku vrátenia peňazí do 3 dní od dodania sedačky.

Predĺžená záruka 5 rokov na sedaciu súpravu

O tom, že si za kvalitou naozaj stojíme svedčí aj to, že poskytujeme možnosť predĺženej záruky až na 5 rokov na celý výrobok. Vo vnútri sedačky sa ukrývajú iba kvalitné materiály. Každá naša sedačka sa skladá z masívnej bukovej kostry, kvalitných molitánových sedákov, operákov, kovania či odolného poťahového materiálu.

Záruka 5 rokov na poťahový materiál

Látky, ktoré ponúkame spĺňajú najvyšší Britský štandard a extrémnu trvácnosť. Na exkluzivnú látku poskytujeme záruku až 5 rokov. Látka poskytuje ľahké čistenie, vysokú odolnosť, mäkkosť na dotyk, extrémnu trvácnosť a zdravotnú nezávadnosť.

VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU

Chceme, aby naši zákazníci dostali všetko na jednom mieste! Od profesionálneho poradenstva až po možnosť doladenia svojho bývania do dokonalosti, čím zároveň šetríme váš čas. Neustále pracujeme na tom, aby sme zlepšovali služby pre Vás. Pretože spokojný zákazník je to, na čom nám skutočne záleží.

Kolekcia dekoračných doplnkov

Aby sa sedačka stala šperkom Vašej domácnosti, rozšírili sme pre Vás sortiment o kolekciu dekoračných doplnkov. Pre lepšiu predstavivosť a nápady, ako si skrášliť svoje bývanie máme pre Vás online dekoračné videá, vďaka ktorým sa ľahko stanete malým dizajnérom. V ponuke máme konferenčné stolíky, dekoračné vankúše, štýlové deky, dekorácie na stôl a samozrejme nezabudli sme ani na Vašich domácich miláčikov. Aj pre nich máme kolekciu psích pelieškov, ktoré budú dokonale ladiť s Vašou sedačkou.

Exkluzívne koberce s úpravou Stains Off

Najnovšou novinkou, ktorá Vám úplne dotvorí pohľad na sedačku sú exkluzívne koberce so špeciálnou povrchovou úpravou Stains OFF. Z kobercov s pomocou papierovej utierky jednoducho odstránite škvrny od kávy, vína, čaju a iné… Vďaka našim kobercom tak Vaša sedačka dostane úplne iný rozmer.

Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková Marketing manager

Marketing je nikdy nekončiaci sa kolotoč nabalujúci sa stále nových aktivít, nápadov, riadenia procesov a to je práve to čo ma na ňom najviac baví a posúva vpred. Práca v Phase je pre mňa veľkou výzvou, kde môžem dať zo seba maximum.

Relax si užíva vo fitku a so svojou rodinou

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti