Obývačka v kuchyni alebo kuchyňa v obývačke ;)

Máme radi premeny interiérov s našimi sedačkami. Dizajnéri sa neboja rôznych variant a spájajú farby, ktoré vytvárajú zaujímavé príbehy domácností. Hlavnú úlohu si v interiéry, kde sa spája kuchyňa s obývačkou,  zahrala naša sedačka SEVILLA. V sedačke Sevilla sa môžete pohodlne oprieť o vankúše, ktoré sú dominantou a vynikajú komfortnosťou, kvôli svojej výške. Dizajnéri vytvorili zo snov realitu, ktorá pomôže celej rodine. Pozrite si video relácie „Jak se staví sen – 4 diel“.

123

Ústrednou dominantou nového interiéru hlavne kvôli malinovej farbe poťahu ENDURANCE (číslo farby 773) sa stala naša sedačka Sevilla. Jej typickým detailom sú pohodlné vankúše.

Z našej ponuky sedačiek si môžete vybrať rôzne tvary sedačiek a vyrobiť rozmer sedačky, ktorý Vám najviac vyhovuje do priestoru. Použitá Sevilla v interiéry je 2 sed ľavý + Otoman pravý Chair (234 cm x 160 cm). Celá sedačka pôsobí jemne a jej veľkosť úplne zapadá do interiéru, kedy sa spája obývačka s kuchyňou. Sedačku Sevilla si môžete zakúpiť aj vo väčších rozmeroch a mi doporučujeme aj zostavu do tvaru „U“, ktorá vytvára ešte väčšie pohodlie. Viac variant sedačky si môžete pozrieť v našej galérií.

45

Sedačka Sevilla je príjemný dizajnovú kúsok z každej strany, a preto je vhodné umiestniť sedačku aj do priestoru.

Celý interiér je neutrálny a tým pádom bolo vhodné „rozveseliť“ celok farbami. Centrálnym bodom sa stala naša sedačka, ktorá v tomto interiéry bude slúžiť rôznym vekovým kategóriám a bude vytvárať pohodlie pre babičku s dedkom a dve mladé dievčatá. Sedačka Sevilla prirodzene zútulní malý i väčší priestor. Do nábytkovej série Sevilla patrí aj taburetka v rovnakom štýle. Sedačku Sevilla zharmonizujete s interiérom aj vďaka veľkému sortimentu poťahovín: máte na výber z viacero farebných odtieňov poťahových materiálov. Model Sevilla môže stáť na jednom z troch druhov chrómových nožičiek alebo na niektorej zo štyroch obmien drevených nôh, na výber je aj exkluzívny „T“ tvar z kovu.

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti