Nové sedačky v znamení trendov a inovácií v predaji od septembra 2016

Do novej sezóny vstupujeme s tromi novými modelmi, na ktoré sme patrične hrdí. Dizajnové inovácie sme premietli do novej relaxačnej sedačky AVILA, do rozťahovacej masívnej sedačky SAVONA a na slovenský trh prinášame nízku sedačku COMO, ktorá je špecifická napríklad svojim chrbtovým vankúšom.

Relaxujte s novou sedačkou AVILA 😉

Začiatok nového komfortu Vás čaká s našou novou sedačkou AVILA. Relaxujte s elektricky polohovateľným sedom a užívajte si funkčnosť sedačky so zabudovaným stolíkom v podrúčke, ktorá má zabudovanú zásuvku a USB napájanie spolu s malou chladničkou!

Slovenská herečka Bibiana Ondrejková Vám predstavuje, čo dokáže sedačka AVILA a jej podrúčka so zabudovanou chladničkou. Čo poviete? 😉mirka -- bibi

Viac ukážok sedačky AVILA si pozrite v našej galérii. Na obrázku je sedačka Avila vyrobená v materiáli ARIA 19.

avila

 

Na obrázku vyššie je sedačka AVILA vyobrazená s funkčným stolíkom a relaxačným polohovacím sedom.

Nechajte sa zviesť so sedačkou SAVONA 😉

Sedačka SAVONA môže byť moderná sedačka s technologickými detailmi – ako zabudovaný stolík s chladničkou, USB napájaním a zásuvkou, kde si môžete zapojiť napríklad notebook. Alebo môže byť v masívnom tvare s oblými podrúčkami. Sedačka SAVONA v sebe skrýva funkčný model s elektrickým manipulovaním obidvoch sedov naraz, kedy sedačka má po rozložení hĺbku sedu až 80cm. Zárukou pohodlia sú vysoké opierky, ktoré  majú skryté kovanie a preto celkový dizajn sedačky je elegantný.

savona

 

Model sedačky SAVONA je elegantný svojim masívnym tvarom. Špecifickým detailom je elektrické polohovanie sedu sedačky. Viac inšpirácií sedačky SAVONA a jej možností zostáv nájdete v našej galérii produktov 😉

Detailné štepovanie na sedačke COMO

Nový model COMO nájdete momentálne len na slovenských predajniach. Jeho najdôležitejším detailom je štepovanie, ktoré je dvojité. Ďalšou jeho zaujímavosťou je chrbtový vankúš –  ako môžete vidieť na obrázku nižšie. Chrbtový vankúš slúži na vytvorenie zadnej opierky na Otomane long chair alebo aj na podrúčke pri sede.

como

 

Model sedačky COMO nájdete len na slovenských predajniach. Jeho zaujímavým detailom je dvojité štepovanie a chrbtový vankúš, ktorý môžete vidieť na obrázku vyššie. Viac zostáv modelu sedačky COMO si pozrite v našej galérii 😉

Nové modely budeme prezentovať aj na jesenných výstavách. V Prahe na výstave FOR INTERIOR v dňoch 29.09. – 02.10.2016 a na výstave MODDOM v Bratislave v čase 12.10. – 16.10. 2016.

 

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti