Nábytok budúcnosti? Variabilný a prepojený s novými technológiami

Súčasná doba prináša čoraz väčší vplyv moderných technológií na náš život. Nájdeme ich všade okolo nás a to dokonca aj v nábytku. Okrem toho sa ale stále vyzdvihuje aj variabilita interiérového zariadenia. Naše novinky medzi sedačkami z jari 2016 nezostávajú pozadu.

Od začiatku nového tisícročia priniesol technologický vývoj rad noviniek, ktoré nám úplne zmenili život. V roku 2001 nahradil CD prehrávač iPad, v roku 2007 sa objavil iPhone a následne aj iné smartphony a až v roku 2010 sa začali predávať rôzne tablety. Nezanedbateľné nie je ani to, že sa zlepšili a zlacneli notebooky. Vďaka tomu všetkému si tak ľudia môžu vziať prácu a zábavu všade so sebou.

Sedacia súprava s USB portom

Technologické novinky nám umožňujú byť neustále v pohybe a jediné, čo potrebujeme, je byť non-stop online a mať dostatočne nabitú batériu. Tento trend už zaznamenáva aj nábytkársky priemysel, a tak dnes môžete zohnať stolíky a iné kusy nábytku so zabudovanými reproduktormi, obrazovkami či nabíjačkami.

gif (2)

Po otvorení opierky na ruky na sedačke Modena sa objaví nielen praktický stolík, ale aj užitočný USB port. Zdroj: sedackyphase.sk

 

Aj nás tento trend veľmi oslovil, a preto sme na jar 2016 na veľtrhu Nábytok a bývanie v Nitre predstavili úplne novú sedačku Modena, ktorá má v opierke na ruku skrytý USB port. Vďaka nemu môžu mať ľudia sediaci na sedačke smartphone neustále v napájaní a pritom surfovať na internete. Na čo by ste taký USB port využili vy?

Variabilita nábytku je pre budúcnosť dôležitá

Ale Modena nezostáva len pri prepojení s technikou. Zameriavame sa aj na variabilitu nábytku, ktorú moderná doba vyžaduje tiež. Môže za to nedostatok miesta v domácnostiach a v neposlednom rade aj to, že sa ľudia radi voľne pohybujú nielen vonku, ale aj doma bez akýchkoľvek obmedzení.
Preto sme do Modeny zakomponovali aj vysúvací stolík, ktorý môže slúžiť nielen ako podložka pod pitie a jedlo, ale aj ako praktický držiak pod notebook. Home office tak bude ešte príjemnejší.

04

Sedacia súprava Imola je skutočne variabilná a každý si môže upraviť chrbtovú opierku podľa svojich vlastných potrieb. Zdroj: sedackyphase.sk

 

Variabilná je aj naša druhá novinka sedacia súprava Imola. Nielenže na vás zapôsobí jednoduchým čistým dizajnom, ale poteší aj svojou prispôsobiteľnosťou. Sklápacie opierky pod hlavu sú u našich sedačiek takmer samozrejmosťou, ale vertikálne posúvanie celej chrbtovej opierky je našou novinkou. Každý, kto na sedačke sedí, si tak môže operadlo posunúť podľa svojej veľkosti a podľa toho, čo práve robí.

 

Váš Phase Tím

Mgr. Katarína Beňadiková
Mgr. Katarína Beňadiková Riaditeľ divízie marketingu, obchodu a logistiky, marketing manager

„Teší ma, keď spoločne s mojim tímom posúvame hranice a formujeme tvár spoločnosti Phase. Od kedy vo firme vytváram a nastavujem marketingové stratégie, je pre mňa radosť vstávať do práce :)”

Miluje jazdu na koni

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti