Na výstave Nábytok a bývanie v Nitre boli sedačky PHASE hviezdami

Stretnutie so zákazníkmi je vždy obohacujúce nielen kvôli tomu, že im môžeme ukázať krásu našich sedačiek, ale aj pre možnosť načerpať inšpiráciu a počúvať ich reálne problémy. Na výstave v Nitre sme takýchto stretnutí zažili množstvo!

26.ročník medzinárodného veľtrhu Nábytok a bývanie v nitrianskom Agrokomplexe nebol pre PHASE žiadnou novinkou. Zúčastňujeme sa na ňom pravidelne. Je to príležitosť, ako stretnúť nových zákazníkov a ukázať im, že vieme bezpečne obstáť kvalitou a dizajnom aj pri veľkom množstve konkurencie na jednom mieste.

Tento rok sme na výstave predstavili dve úplne nové a ešte čerstvé sedačky a jeden typ textilného poťahového materiálu. Najväčšou hviezdou bola popri našich stáliciach najmä luxusná novinka sedačka MODENA. Zaujala nielen svojim moderným dizajnom, ale tiež prvkom, ktorý sa objavil v našich sedačkách po prvýkrát.

01

Jednou z noviniek na nitrianskom veľtrhu bola sedačka Modena so zabudovaným stolíkom. Zdroj: Archív Phase

 

Modena má totiž do jednej z područiek zabudovaný príručný stolík, ktorý môže slúžiť aj ako podložka pod notebook, ale tiež si naň môžete položiť šálku kávy alebo čokoľvek, čo pri sedení na sedačke potrebujete mať pri sebe. Po vysunutí stolíka sa navyše objaví aj nenápadný USB port, ktorý môže slúžiť na nabíjanie mobilných zariadení.

02

Nenápadný a šikovný USB port, ktorý nabije každé mobilné zariadenie. Zdroj: Archív Phase

 

Druhou z našich noviniek, ktorú mohli zákazníci vidieť vôbec po prvýkrát, bola sedačka IMOLA. Je zaujímavá najmä tým, že jej zadné opiery sa dajú posúvať smerom dopredu a dozadu. Vďaka tomu je možné rozšíriť alebo zúžiť priestor na sedenie pre dosiahnutie čo najväčšieho pohodlia.

03

Novinku IMOLA ste v Nitre mohli vidieť po prvýkrát. Zdroj: Archív Phase

04

Nenápadný systém posúvania zadných opierok sedačky IMOLA našich návštevníkov zaujal. Zdoj: Archív Phase

 

Najmladším prírastkom do mnohopočetnej rodiny našich poťahových materiálov je látka ARIA. Jej samozrejmou súčasťou je široká škála farebných odtieňov a tiež mimoriadne obľúbená nanoúprava, vďaka čomu je starostlivosť o tento poťah jednoduchá. Nanoúprava sa okrem toho tiež postará o bezpečnosť a dlhú životnosť každej sedačky neprepustí vodu ani špinu!

05

Na výstave sa zákazníci mohli prehrabať kompletnou ponuku našich poťahových materiálov. Zdroj: Archív Phase

 

Veľmi nás teší, že záujem o naše sedačky bol počas veľtrhu veľký, o čom svedčí aj fakt, že sa k nám zákazníci vracali aj od konkurencie. Každoročne sa snažíme o to, aby sme všetkým návštevníkom na výstave poskytli pridanú hodnotu, preto sme na každú objednanú sedaciu súpravu počas veľtrhu dali každému zákazníkovi zľavu 20 %. Mysleli sme však aj na tých nerozhodných, ktorí si mohli odniesť kupón na 15% zľavu, platný na nákup v ktorejkoľvek z našich predajní po celom Slovensku.

06

Zľavové kupóny využilo množstvo zákazníkov. Zdroj: Archív Phase

 

Tento rok sme sa znova zoznámili so zákazníkmi z rôznych kútov Slovenska. Naše vystavené sedačky prilákali nielen domácich Nitranov, ale tiež zákazníkov z východu, stredoslovenských regiónov a tiež Západniarov. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutia!

07

Náš stánok patril na výstave k tým najväčším. Zdroj: Archív Phase

08

 

09

 

10

V Nitre si mohli návštevníci vybrať aj pohodlný peliešok pre svojho miláčika. Zdroj: Archív Phase

 

Váš PHASE tím

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti