Na výstavách For Interior a MODDOM sme predstavili rad noviniek.

Je to vždy zmes vzrušenia, radosti, ale aj strachu, keď sa na veľtrhoch stretávame zoči-voči s našimi potenciálnymi zákazníkmi. Zaujmú ich naše novinky? Bude sa im dobre sedieť na našich výrobkoch? Vyberú si práve našu značku? Presne takéto otázky sa nám preháňajú hlavou, keď pripravujeme našu prezentáciu.

Rovnaké to bolo aj nedávno, keď naše výrobky prešli skúškou ohňom najskôr na veľtrhu For Interior začiatkom októbra v Prahe a v polovici mesiaca aj v Bratislave na veľtrhu MODDOM, ktorý sa už tradične konal v bratislavskej Inchebe.

V Bratislave ste sa mohli v našom stánku stretnúť s našimi predajkyňami Ester Urbánkovou, Ivanou Titzovou, Júliou Číčovou a Monikou Ruskovou.

 

Bratislavský MODDOM tento rok oslavoval okrúhle výročie, konal sa už po dvadsiaty raz. A my sme boli jeho významnou súčasťou už po niekoľkýkrát. Ocenila to aj hovorkyňa Incheby Martina Macková, ktorá nášmu majiteľovi Martinovi Durasovi po skončení veľtrhu poslala ďakovný list, v ktorom vyzdvihla, že aj vďaka nám je výstava rozmanitejšia a bohatšia.

Sme radi, že sme všetkým návštevníkom mohli ukázať, že aj na Slovensku sa vyrábajú kvalitné a krásne veci. A najväčšiu radosť máme z toho, že sú to hlavne zákazníci, ktorí majú záujem kupovať domáce výrobky.

02

Naše nové, trošku futuristické kreslo Parma sa stretlo s veľkým úspechom.

 

03

Pohodlne sa návštevníkom sedelo aj v novom polohovateľnom kresle Asti.

 

Okoloidúcich návštevníkov najviac zaujali naše novinky, a to nielen zo sortimentu sedačiek. Zapôsobili na nich aj nové kuchynské stoličky a dizajnové kreslá. Veľký úspech zožala predovšetkým nová leňoška Nevada, ktorá okamžite prilákala každého, kto si chcel trošku oddýchnuť a natiahnuť sa.

04

Leňoška Nevada každého okoloidúceho lákala, aby si na ňu ľahol.

 

Nevada sa osvedčila aj ako úžasná pomôcka, na ktorej sme záujemcom ukazovali, ako jednoducho možno vyčistiť špinu z poťahov s nanoúpravou. Nejedni rodičia malých detí sa nad existenciou takejto technologickej novinky zaradovali. Deti sa zase potešili z vankúšikov, ktoré sme dávali ľuďom ako darček.

Aj v relácii Teleráno na slovenskej televízii Markíza sme museli ukazovať, ako skvelo sa čistia naše poťahy s nanoúpravou.

05

Naši potenciálni zákazníci od nás dostávali pohodlný darček v podobe vankúšika.

 

Je úžasné na veľtrhoch pozorovať zákazníkov, ktorí v našej ponuke nájdu to, čo už dlho hľadali. Dúfame, že takýchto ľudí bude stále viac a že budeme aj naďalej pohodlnou súčasťou vášho domova.

Váš PHASE tím

 

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti