Na čo myslíš, keď myslíš na domov

Veru, na hocičom sa dá ležať. Na tráve, na sene, na lavičke. V núdzi si poležíte aj na dvoch kreslách. Na dvoch stoličkách neradno ani sedieť. Kde si sadnúť, azda sa aj uvelebiť či zdriemnuť môže byť za rôznych okolností nedôležité, najmä ak nemáme na výber. Doma je to niečo iné. Doma je doma a tu sa priority menia, pod vlastnou strechou si treba dopriať súkromia a pohodlia do vôle. Ani tomu, kto sa len po troche zariaďuje nepríde na um, že by si nezadovážil pohovku ako sa patrí. Len čo môže zapnúť chladničku, naplniť práčku, naliať si obľúbený mok už mu chodí po rozume len jedno, hoc rôzne pomenované: diván, gauč, kanapa, šezlong, pohovka, novšie sedačka. Sedačka z rodu pohovkovitých, prispôsobivých, vzhľadných a takých, na aké sa môže usadiť aj viac prítulných osôb. Keď  predsa len ostane sám doma, tak už so sedačkou, na ktorej je radosť rozjímať, relaxovať, čítať si, hľadieť na televíznu obrazovku alebo len tak do hlúpa a cítiť sa bezpečne vo vlastnom hniezde.

Na praktické, trendové alebo témy zo života so sedačkami, z ich zháňania, výberu i komponovania do priestoru sa vám budeme prihovárať už od začiatku októbra. Tešíme sa na vás.

Deti nám nám nakreslili ich predstavu o sedačke

Matúško - hlavne aby bola fialova peťko Sedačka Katka Lucka Csilla ADAM

Share on Facebook0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Aké odtiene budú tento rok tvoriť trendy domácností?

Farba roka 2017, ktorú každoročne vyhlasuje Pantone – medzinárodne uznávaný inštitút farieb, je už istý čas známa...

Aké odtiene budú tento rok tvoriť trendy domácností?
Natália Pechová
Natália Pechová

Ako zariadiť obývačku v modernom urban štýle?

Urbanistický, industriálny alebo mestský. Tento štýl môže mať rôzne pomenovania, no podstata zostáva rovnaká – vyzdvihnúť individualitu, jedinečnosť a skombinovať na prvý pohľad neskombinovateľné...

Ako zariadiť obývačku v modernom urban štýle?
Miriam Bekčíková
Miriam Bekčíková