Moja historicky najlepšia zákaznícka skúsenosť

Obraciam sa na Vás so svojou zákazníckou skúsenosťou s Vašou spoločnosťou a pretože je skutočne znamenitá a veľmi pozitívna pridávam do kópie aj tie, ktorým by som okrem Vás osobne chcela touto cestou poďakovať za skvelú prácu.

V prvom rade je to marketingové oddelenie Vašej spoločnosti. Klobúk dolu pred spôsobom, ako dokážete milo a vtipne upútať na prednosti Vašich sedačiek. Jednoznačne na základe Vášho skvele cieleného billboardu som sa začala o Vašu ponuku zaujímať.

Ďalšia pozitívna skúsenosť na mňa čakala na Vašej predajni na Prahe 5 pri stretnutí s pani Jiřinou Plavcovou a aj keď som sa do predajne dostala tesne pred koncom prevádzkovej doby, pani Plavcová sa mi venovala a ani jediným gestom mi nedala tento fakt najavo, čo ma úprimne v porovnaní s inými skúsenosťami milo potešilo. Počas jej vysvetlenia som si urobila jasnú predstavu, akú sedačku môžem mať s ohľadom na stavebné obmedzenia, ale aj akú presne chcem s ohľadom na moje očakávania. Skvelé tipy a komunikácie majú za následok, že mi doma od piatku stojí presne taký gauč. Asi prvýkrát v živote sa mi stalo, že som si v piatok priala daždivý víkend, aby som si novú sedačku užila hneď cez víkend čo najviac. V prílohe je fotka, ktorú pokojne využite na Vašu FB stránku.

Milo ma tiež prekvapilo volanie z Vašej infolinky a preverenie mojej zákazníckej skúsenosti. Tu som sľúbila, že sa o ňu podelím s Vami.

Na záver teda patrí poďakovanie aj Vám, nie tak často sa mi stane, že nemám žiadny námet na zlepšenie a môžem len konštatovať „Len tak ďalej, držím vám palce“!

Kateřina Krásová

093201tmvletbbkdgpdo

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Prečo je u nás nákup tou správnou voľbou?

Na vašej spokojnosti nám veľmi záleží! Neustále pracujeme na tom, aby sme Vám poskytli tie najodbornejšie informácie a služby. Presvedčte sa, že sedačka Phase je pre Vás tou správnou voľbou...

Prečo je u nás nákup tou správnou voľbou?
Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková

Aké odtiene budú tento rok tvoriť trendy domácností?

Farba roka 2017, ktorú každoročne vyhlasuje Pantone – medzinárodne uznávaný inštitút farieb, je už istý čas známa...

Aké odtiene budú tento rok tvoriť trendy domácností?
Natália Pechová
Natália Pechová