Modrá je dobrá – a oživí Vám obývačku

Tak tomu hovoríme zmena! Náš zákazník Pavel nám poslal fotografie jeho starej sedačky a aj novej dizajnovej sedačky  Phase, ktorá zaujala jej miesto a vyrazil nám dych.

0102

Masívny kus nábytku síce z fotografie nevyzerá až tak opotrebovane v porovnaní s väčšinou ostatných fotografií, ktoré dostávame od našich zákazníkov, no fakt, že Pavlova obývačka potrebovala oživiť, je nesporný.

A podarilo sa. Jeho vynovenú obývačku teraz zdobí model sedačky PALERMO  z dieľne spoločnosti Phase. Vďaka jehoj podstatne menším rozmerom izba pôsobí svetlejším dojmom. Modrá farba „nekole” oči a pôsobí upokojujúco. Široké sedáky priestor na sedenie neubrali, práve naopak.

Jednoducho, výmena sedačky priniesla mnoho výhod a veríme, že aj Pavel je s modelom maximálne spokojný. Prajeme veľa krásnych zážitkov s novou sedačkou a ďakujeme za fotografie inšpiratívnej premeny 🙂

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti