Malinová farba hitom značky PHASE

Sledovať trendy je inšpirujúce. Vždy, keď vidíme realizácie veľkých domov známych svetových hercov alebo spevákov sme nadšení. Priestor je veľkolepý a detaily sú prepracované. Nezabúdajme však, že slávne osobnosti nevyužívajú len jeden dom, ale majú oveľa viac možností a priestorov na bývanie. Inšpirácia je pre nás z tohto smeru fascinujúca, ale realita našich domácností je menej honosná.

Návrhy dizajnérov sú prepracované do posledného detailu a preto celé interiéry v nás zanechávajú dokonalý dojem. Z realizáciou u nás doma je to komplikovanejšie. Nie je toľko času, aby sme interiér doladili hneď s vecami, ktoré sme si vysnívali. Už aj nad farbou sedačky a vankúšikov často premýšľame dlhšie ako by sme si mysleli 😉

Ako silná značka na trhu, ktorá udáva trendy by sme Vám radi priniesli pár inšpirácií. Z interiérov našich klientov sme vybrali návrhy, ktoré vytvárajú farebný trend, ktorým smerujeme. Pozrite si niekoľko inšpiratívnych nápadov pre našu farbu roku – malinová farbu a jej rôzne premeny v interiéroch našich zákazníkov.

1Ústrednou dominantou nového interiéru hlavne kvôli malinovej farbe poťahu ( Zostava: 2 sed ľavý + Otoman pravý Chair = 234cm x 160cm ) sa stala naša sedačka SEVILLA. Jej typickým detailom sú pohodlné opierkové vankúše.

2Náš klient v tomto prípade zvolil sedačku MONACO v tmavom prevedení, ktorú doplnil o malinové vankúše ( zostava: otoman ľavý chair a 2 sed pravý = 160cm x 250cm ). Zaujímavým detailom, ktorý sa nám v tomto interiéri páči je farebná stena, ktorá doladí a hlavne oživí priestor. Takto si majitelia spestrili výhľad z okna 😉

3V tomto prípade si náš klient vybral opäť sedačku MONACO v svetlo sivom prevedení, ktorú doplnil o taburetku v malinovej farbe a doladil k nej zaujímavo aj vankúše z našej ponuky taktiež v malinovom a sivom prevedení (zostava 3sed ľavý a otoman pravý = 260cm x 220cm). Tento typ zostavy sedačky Monaco môžete mať aj s rozkladom, pre príležitostné spanie.

4Malinovú taburetku si zvolili naši klienti aj pri sedačky LYON, ktorú ladili do tmavého odtieňu a sedačka sa tak stala ústrednou dominantou obývacej izby ( zostava sedačky Lyon: 3 sed ľavý s rozkladom a otoman pravý – 295cm x 224cm ). Taburetka v tomto prípade je aj náhradou konferenčného stola a jej výhodou je, že si na ňu môžete kedykoľvek vyložiť nohy 😉

5Sedačku PERUGIA  naši klienti zvolili do príjemného domáceho prostredia panelového bytu. Malinový odtieň je v súlade s béžovými odtieňmi obývacej izby, ktorá tak na nás pôsobí vzdušne a hlavne dýcha príjemným domovom ( zostava sedačky Perugia: 1sed s taburetkou + roh + 3sed pravý = 219cm x 293 cm ).

 

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti