Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum

Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným, pokiaľ sa správne premyslí koncept bývania v malom priestore. Využiť maximálnu funkčnosť každého kúsku priestoru aj keď  len na poschodových posteliach za závesmi.

Nezáleží, či ide o malý mestský, alebo študentský bytík, umelecký ateliér či chatu v lese, malé nápady maximalizujúce priestor dokážu divy !

Ako urobiť z obývačky spálňu?

Ak aj Vy trpíte nedostatkom miesta v byte a to ste iba dvaja a zo všetkého najviac Vás trápi kam uložiť návštevu, nezúfajte. Nepotrebujete kupovať ani poschodové postele, ani si priestor oddeľovať závesmi. Prerobte si obývačku na spálňu. Kúpte si rozkladaciu sedačku, ktorá bude cez deň slúžiť na sedenie, v noci ju rozložíte, decentné miesto oddelíte  paravánom a návštevy sa môžu hrnúť.

Konkrétnejšie Vám k tomu poslúži rozkladacia sedačka Neapol. Počas dňa sedačka ponúkne štýlový dizajn, komfortné rohové či v tvare  U prevedenie s dostatočne hlbokou sedacou plochou. Izba bude počas dňa ukážkovo usporiadaná a večer ju  v priebehu pár sekúnd premeníte na dokonalú spálňu.

Potrebujete iba zmenu? Skúste novú dispozíciu priestoru

Postele už nemusíte  neustále presúvať. Zameňte ich za pohovku, získate tak širšie spektrum možností zariadenia, či už bývate v malom byte alebo spoločne s priateľmi. Vychutnajte si romantický večer pri dobrom filme, alebo len tak relaxujte, každý po svojom.

Čaro malých priestorov

Ak ste majiteľom menšieho bytu, alebo domčeka, máte v rukách veľké možnosti a nízke náklady. A ak hovoríme o malom priestore, máme na mysli skutočne malé byty, s rozlohou od 25 do 40 metrov štvorcových. Ale Vy sa toho nebojte.  Zariaďte si ho  moderne a zároveň komfortne, tak aby sa v ňom každý dobre cítil.  Malý priestor správne zariadený bude útulný. Pripravte sa na spojenie umenia života, funkčnosti a estetitky.  Keď bývate v malom priestore, to ešte neznamená, že musíte použiť iba malý nábytok. Ak si kúpite väčší jedálenský stôl, ktorý  je ťažiskom domácnosti, zaberie Vám viac miesta, ale zároveň Vám poskytne väčšiu dispozíciu priestoru na štúdium, prácu, prípravu jedál – urobte to. Miesto ušetríte na sedačke.

Stavte na Phase

Phase má pre Vás prvú slovenskú rozkladaciu sedačku vysokej kvality, ktorá môže slúžiť aj  na pravidelné spanie. Stačia Vám dva ťahy a v priebehu pár sekúnd dostanete zo sedačky pohodlnú posteľ s kvalitným matracom. Čistá harmónia dizajnu a komfortu v jednom. Rozkladacia pohovka sa cez deň premení na veľkorysú posteľ. Kvalitný matrac s dlhou životnosťou sa postará o Váš zdravý spánok. Rozkladací mechanizmus je jednotkou na európskom trhu posteľových mechanizmov. Uloženie na lamelových roštoch zaručuje optimálny komfort spánku.

Bývajte aj v malom ako kráľ  😉

Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková Marketing manager

Marketing je nikdy nekončiaci sa kolotoč nabalujúci sa stále nových aktivít, nápadov, riadenia procesov a to je práve to čo ma na ňom najviac baví a posúva vpred. Práca v Phase je pre mňa veľkou výzvou, kde môžem dať zo seba maximum.

Relax si užíva vo fitku a so svojou rodinou

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Prečo je u nás nákup tou správnou voľbou?

Na vašej spokojnosti nám veľmi záleží! Neustále pracujeme na tom, aby sme Vám poskytli tie najodbornejšie informácie a služby. Presvedčte sa, že sedačka Phase je pre Vás tou správnou voľbou...

Prečo je u nás nákup tou správnou voľbou?
Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková