Krst ohňom na letisku: obstáli naše sedačky?

Čakanie na letisku je snáď tým najhorším druhom čakania vôbec. Tí z Vás, ktorí ste sa už na letisku čo-to načakali, nám isto dáte za pravdu. Minúty ubiehajú pomaly, lety meškajú a jediným útočiskom sa stávajú nepohodlné lavice, na ktorých sa neviete ani pohodlne usadiť. Sedačky Phase sa starajú o vaše pohodlie v každej situácii, a tak sme sa rozhodli vám aj nepohodlné čakanie na letisku trochu spríjemniť.

IMG_5817

Na bratislavskom Letisku M.R. Štefánika sme pre vás vystavili štyri modely z nášho produktového portfólia. Do priestoru vyhradeného pre cestujúcich do krajín Schengenu boli umiestnené dve novinky – elegantné a trendové modely Valencia a Paris a tiež dva obľúbené staršie modely Cosmo a Comet. Prekvapenie sme pripravili aj pre čakajúcich v príletovej hale – o ich pohodlie sa rovnako starali osvedčené klasiky Cosmo a Comet. Na každej sedačke si cestujúci mohli posedieť a oddýchnuť, a tak si čakanie spríjemniť.

Naše sedačky boli na letisku vystavené celých 6 mesiacov, počas ktorých sa okolo nich premlelo takmer pol milióna cestujúcich! Všetky vystavené kusy tak dostali poriadne zabrať. Cestujúci na nich sedeli, ležali, leňošili, niektorým dokonca poslúžili aj ako prebaľovací pult. Väčšie deti sa na sedačkách vyšantili skákaním a na poťahu zanechali aj mnohé stopy po jedle. Pribúdali škvrny od kečupu, čokolády, coly, ale aj blata a dažďa.

Stav sedačiek sme však monitorovali a v prípade potreby sme prišli poťahy vyčistiť. Na odstránenie všetkých škvŕn sme potrebovali len rozprašovač vlažnej vody a suché utierky, čo je veľkou výhodou umývateľných sedacích súprav. Po našom „zásahu“ boli sedačky opäť ako nové a pripravené na ďalších cestujúcich.

Poskytovať toľkým cestujúcim pohodlie šesť mesiacov dá zabrať, no naše komfortné sedačky túto úlohu s prehľadom zvládli. Aj vďaka tomuto úspešnému testu vám tak vieme garantovať odolnosť poťahov našich sedačiek a jeho nenáročnú údržbu. A ak vám ani to nestačí, navštívte našu predajňu a presvedčte sa sami.

IMG_5818IMG_5358IMG_5356

 

 

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti