Krása umývateľných materiálov očarila aj slovenské domácnosti

Drvivú väčšinu látkových sedačiek, ktoré predáme, poťahujeme umývateľnými materiálmi. Naši zákazníci ich milujú, zaslúžia si preto plnú pozornosť v tomto blogu.

Umývateľné poťahy na sedačky dnes už nie sú ničím výnimočným, pri našich sedacích súpravách ich považujeme za samozrejmosť a štandard. V našej ponuke je len jedna látka, ktorá nemá špeciálnu umývateľnú úpravu, a práve o tú je najmenší záujem. Naši zákazníci sú nároční, rovnako ako sme nároční aj my pri výbere dodávateľov poťahových materiálov pre naše sedačky. Ako nedávno v rozhovore spomenul náš riaditeľ Martin Duras, 80 % všetkých poťahov, ktoré u nás nájdete, nezoženiete nikde inde, pretože sú vyrábané len exkluzívne pre nás.

Sledujte kvapky
Látkové poťahy delíme do 4 kategórií – od bežnej kvality textílie až po exkluzívne látky, na ktoré poskytujeme predĺženú 5-ročnú záruku. Umývateľné materiály označujeme kvapkou, vďaka čomu sa môžete jednoducho orientovať v našej ponuke. Všetky modely našich sedačiek pre vás vieme „obliecť“ do každého povrchu, preto máte pri kombinovaní tvarov a materiálov úplne voľnú ruku.

Naše látkové sedačky sme prehľadne zoradili do štyroch kvalitatívnych kategórií. Zdroj: sedačky PHASE

 

V bežnej kategórii je naša jediná špeciálne neošetrená látka FLORIDA, ktorá je však napriek tomu stále kvalitná a vhodná do ktorejkoľvek domácnosti alebo verejného priestoru (kancelárie, čakárne…). Zaradili sme sem aj VIENNU, napodobeninu kože, ktorá je potiahnutá vrstvou polyuretánu, vďaka čomu je jej čistenie veľmi jednoduché a rýchle. Tento materiál je ideálny pre tých, ktorým sa páči luxusný vzhľad kožených sedacích súprav, ale o sedačku z pravej kože nemajú záujem.

V strednej kvalite nájdete 3 druhy poťahov – STONE, DOCK a NAPOLEON, ktoré sú upravené nanovelom – prípravkom zabraňujúcim prenikaniu nečistôt do hĺbky tkaniny. Odstraňovanie škvŕn je vďaka nemu maximálne jednoduché, látky sú navyše príjemné na dotyk, kvalitné a najmä odolnejšie. NAPOLEON je materiál špecifický v tom, že je otestovaný na odolnosť proti prieniku moču, čo ocenia najmä majitelia domácich miláčikov.
Poťahové materiály na sedacie súpravy v kategóriách vysoká kvalita a exclusive patria medzi naše najobľúbenejšie. Od našich dodávateľov ich získavame exkluzívne, neponúkne vám ich teda žiadny iný výrobca. Vysokou kvalitou sa vyznačuje napríklad CARTAGO, poťah, ktorý je utkaný zo špeciálnych polyesterových vlákien s úpravou Easy-care. Ako už napovedá jej názov, starostlivosť, čistenie a udržiavanie dokonalého vzhľadu sedacej súpravy zvládne bez problémov skutočne každý.

Neobmedzujte sa farbami. V našom portfóliu myslíme na milovníkov tlmených, ale aj žiarivých farieb. Zdroj: sedačky PHASE

MAZARA zas patrí do rodiny DuraCare látok, ktoré nie sú škodlivé voči životnému prostrediu a škvrny sa na nich dlho neohrejú. CAMELEON je špecifická látka (tiež umývateľná), jediná v našej ponuke, ktorá dokáže vkusne a nenápadne hrať viacerými farbami kvôli rafinovanému pretkávaniu. Okrem nich sa do tejto kategórie zaraďuje aj nanovelová ASTORIA a najnovší prírastok ARIA, ktorý sme predstavili na posledných výstavách v Nitre a v Prahe.

ENDURANCE a EMOTION sú naše najkvalitnejšie látky s úpravou Easy-care, na ktoré sa vzťahuje predĺžená 5-ročná záruka. Keďže nanovel sa častým používaním môže zošúchať, je teda potrebné ho aspoň raz ročne obnovovať sprejom, ktorý nájdete medzi našimi čistiacimi prostriedkami. Easy-care má tú výhodu, že si svoje jedinečné vlastnosti zachováva natrvalo.

 

Ako vyzerá čistenie umývateľných materiálov?
Sedačky potiahnutné umývateľnými materiálmi často odporúčame najmä rodinám s malými deťmi. Je to najmä kvôli tomu, že špeciálne upravené poťahy nielenže zabraňujú vsakovaniu škvŕn do hĺbky vlákien, ale tiež preto, že riešenie „kečupovej či fixkovej“ detskej nehody je ľahké a rýchle. Dôležité je pri každej škvrne postupovať okamžite.

03Na mnoho škvŕn vám postačí aj čistá voda. Zdroj: sedačky PHASE

 

Vo väčšine prípadov stačí čistá voda, ktorá dokáže nečistotu vytiahnuť z povrchu priamo pred vašimi očami. Potom už stačí len vysať vodu čistou papierovou alebo bavlnenou utierkou. Pri náročnejších škvrnách od atramentu alebo pera vám okrem vody pomôže aj bezfarebné mydlo, ktorým jemne škvrnu pošúchate a znova vysajete.

Keďže platí, že raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť, pozrite si naše video, v ktorom vám ukážeme, aké jednoduché je čistenie umývateľných materiálov v praxi.

 

 

Váš PHASE tím

Miriam Bekčíková
Miriam Bekčíková Služby zákazníkom

„Na našej práci sa mi páči dobrý pocit, ktorý mám vždy, keď zákazníkovi poradíme a jeho odozvou je pozitívna reakcia. To ma vždy presvedčí o tom, že čo robíme, má zmysel.”

Večný flegmatik

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti