Komfortné a dizajnové sedenie k vášmu jedálenskému stolu

Sedí sa vám dobre na našich sedačkách a páči sa vám ich vzhľad? Ak áno, určite vás oslovia naše jesenné novinky, s ktorými vás postupne zoznámime na našom blogu. Predstavíme vám naše nové sedačky, leňošku či nádherné dizajnové kreslá, ale úplne na začiatok vám v plnej kráse ukážeme kuchynské stoličky a jednu modernú kuchynskú lavicu.

Možno sa vám zdá nezvyčajné, že sme sa rozhodli rozšíriť náš sortiment práve v oblasti kuchynského sedenia, ale vysvetlenie je jednoduché. „Súčasným trendom je, že ľudia modernizujú obývačku spoločne s kuchyňou a k tomu, samozrejme, patrí aj jedálenský stôl a stoličky,“ hovorí Martin Duras, majiteľ a marketingový riaditeľ PHASE. „Zákazníci od nás dokonca rozšírenie sortimentu žiadali. Sú spokojní so sedačkou a chceli by mať z rovnakej kolekcie aj kvalitné dizajnové sedenie do kuchyne, tak sme im vyšli v ústrety,“ dodáva.

Naše stoličky už na prvý pohľad zaujmú unikátnym dizajnom. Vychádzame z našich skúseností so sedačkami, pri ktorých je pre nás pohodlie na prvom mieste. Aj na stoličkách by tak človek najradšej zostal sedieť celý večer.

Romantická VERONA

Takmer všetky naše produkty sú charakteristické jednoduchými, ale zároveň nápaditými líniami. Majstrovským kúskom je v tomto smere stolička Verona. Čalúnenie, ktoré presahuje cez kostru stoličky, v sebe spája oblé línie aj pravidelné geometrické tvary. Vďaka tomuto spojeniu pôsobí romanticky a je vhodná do priestorov, ktoré dýchajú rodinnou atmosférou. Poslúži napríklad aj ako sedenie do menšieho bistra. Zaobstarať si ju môžete v látke aj koženke.

verona02

Stoličky VERONA pôsobia veľmi romanticky. zdroj: sedackyphase.sk

LEMON zaujme detailom

Ďalším zaujímavým produktom je stolička Lemon. Ide o nadčasový kus nábytku, pri ktorom je dôraz kladený predovšetkým na sedaciu časť a konštrukcia stoličky tak ustupuje do pozadia. Pri pohľade zboku však budú milovníci nenápadných detailov dlho obdivovať, ako dokonale sa k sebe obe časti hodia. Svoje miesto si tak nájde nielen pri jedálenskom stole, ale možno aj v obývačke alebo v luxusných reštauráciách. Dostupná je v látke aj koži.

lemon02

Stoličky LEMON zaujmú svojím bočným profilom. zdroj: sedackyphase.sk

 

Nápaditý BERLIN

Aj v prípade tejto stoličky je hlavný dôraz kladený na sedaciu časť. Tá vzdialene pripomína kreslo do obývačky. Opierky na ruky sú síce prítomné len v náznaku, ale celú konštrukciu dokonale zjemňujú. Svoje miesto si tak Berlin nájde opäť aj vo verejných priestoroch. Možno ju využijete aj v konferenčných miestnostiach. Môžete si vybrať z koženého alebo látkového vyhotovenia.

berlin02

Stoličky BERLIN zaujmú nenápadnými opierkami na ruky. zdroj: sedackyphase.sk

 

Nápadne nenápadný DUBLIN

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása. Stolička Dublin je toho dôkazom. Vďaka svojim čistým a nadčasovým líniám sa hodí do rodinnej kuchyne i do súkromnej rezidencie. Doplní retro interiér aj minimalistický moderný dizajn. Stolička Dublin je skladná a svoje miesto si tak nájde aj v menšej kaviarni alebo v inom spoločenskom priestore, kde je potrebné šetriť miestom. Je dostupná v látke aj koži, v rôznych farebných vyhotoveniach.

dublin01

Jednoduchý DUBLIN doplní akýkoľvek interiér. zdroj: sedackyphase.sk

 

Neformálna STELLA

Táto stolička je ako stvorená pre veľkú rodinu alebo do menej formálnych priestorov. Sedacia časť ide ruka v ruke s drevenou konštrukciou stoličky. Jednoduchý obdĺžnikový geometrický výrez v dolnej časti opierky chrbta ju vizuálne odľahčuje. Stella je dôkazom, že stolička nemusí byť robustná, aby bola pohodlná. Dotvoriť si ju môžete podľa svojho vkusu najrôznejšími látkovými poťahmi.

stella01

Vďaka výrezu na chrbte pôsobí STELLA vzdušne. zdroj: sedackyphase.sk

 

SIENNA do malých priestorov

Vo Phase dobre vieme, že veľa slovenských a českých domácností zápasí s nedostatkom miesta. Nie každý má samostatnú jedáleň a jedálenský kút býva často súčasťou malej kuchyne. Stoličky sú v takýchto prípadoch veľmi neskladné a jediným riešením je kuchynská lavica. Väčšina výrobkov na trhu však nie je veľmi pekná.

Preto predstavujeme produkt, za ktorý sa hanbiť nemusíme. Siennu sme vytvorili v dvoch veľkostiach. Na väčšiu sa pohodlne zmestia traja ľudia, menšia je koncipovaná pre dvoch. Vďaka Sienne ušetríte veľa miesta a v látkovom i koženom vyhotovení pozdvihne vzhľad vášho jedálenského kúta na vyššiu úroveň.

lavica01 (2)

Moderné sedenie do malej kuchyne, to je SIENNA. zdroj: sedackyphase.sk

 

Váš PHASE tím

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti