Keď to nejde podobrotky…

Niektoré situácie si vyžadujú rozmýšľanie a konanie mimo zaužívaných tendencií. Verte či nie, aj my zo spoločnosti Phase sa občas stretneme s prípadmi, ktoré potrebujú jedinečné riešenie. Svoje o tom vie aj náš trpezlivý zákazník Jindřich, ktorý si sedačku sťahoval do bytu skutočne unikátnym spôsobom.

Misia bola jasná – dostať sedačku do bytu. Otázkou však bolo – AKO. Byt sa nachádzal na druhom poschodí v bytovke bez výťahu a tento fakt predstavoval značný problém. Pán Jindřich sa k tak ľahko nevzdával, a rozhodol sa dostať sedačku do bytu cez balkón.  Do boja nasadil doslova ťažké zbrane v podobe hydraulického zdviháka a začala sa “operácia Sedačka”.

Opatrne a pomaly – presne tak sedačku dostávali do jej nového domova.
Misia sa po niekoľkých desiatkach minút dotiahla úspešného do konca. Spokojný bol aj pán Jidřich, ktorý nám následne poslal fotografie jeho nového prírastku do bytu.

Jeho nová variabilná sedacia súprava BOSTON mu okrem pohodlného sedenia bude dobre slúžiť aj ako príležitostné lôžko. Veríme, že Jindřich bude s výberom spokojný a že sedačka bude pýchou jeho príbytku.

A my sme sa opäť presvedčili o starom známom fakte, že keď sa chce, všetko ide 🙂

 

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti