Jesenné novinky PHASE – pohodlné sedačky a elegantná leňoška

Na našom blogu sme vám počas predchádzajúcich týždňov predstavili nové kuchynské stoličky a unikátne dizajnové kreslá Phase. Ale nezanevreli sme ani na náš klasický sortiment, ktorým sú sedačky. Túto jeseň vám ponúkame dve nové sedacie súpravy a ako bonus prinášame všetkým milovníkom odpočinku jednu úžasnú leňošku.

Variabilné ONTARIO

Sedacia súprava je ako stvorená pre celú rodinu. Svoje miesto si na nej nájde naozaj každý. Vďačí za to variabilite a polohovateľným lakťovým aj hlavovým opierkam, ktoré sa postarajú o komfort každého člena domácnosti. Niekto si môže pohodlne čítať, iný sa zas povaľovať na otomane, ktorý sa dá k sedačke dokúpiť. Rohová sedačka Ontario je k dispozícii vo všetkých poťahových vyhotoveniach a zaobstarať si k nej môžete aj elegantnú taburetku.

10

Chcete ležať alebo sedieť? So sedačkou Ontario môžete oboje. zdroj: sedackyphase.sk

 

Vzdušný MONTREAL

Úplne jednoduchá sedacia súprava poteší všetkých, ktorí majú doma málo miesta. Vďaka svojej ľahkej konštrukcii nepôsobí v priestore zbytočne dominantne. Chrbtové opierky tvoria veľké vankúše, ktoré sú odnímateľné. Prisunutím otomanu alebo taburetky vytvoríte z Montrealu aj príležitostné miesto na ležanie. Vďaka svojmu minimalistickému vzhľadu môže dobre slúžiť nielen v obývačke, ale napríklad aj vo verejných priestoroch či kanceláriách. Dostupná je nielen v látke, ale aj v koženke či koži. Môžete však meniť aj farbu nôh a celej konštrukcie.

montreal01

Jednoduchý Montreal sa hodí aj do väčšej kancelárie. zdroj: sedackyphase.sk

 

Samotárska NEVADA

Chceli by ste mať v obývačke niečo naozaj originálne? Niečo, kde sa môžete nerušene oddávať svojim myšlienkam? Kúpte si leňošku. Po Miami prichádzame už s druhým modelom tohto zaujímavého sedacieho nábytku. Nevada priláka zrak jednoduchými a elegantnými líniami, ale predovšetkým svojou podstatou. Ležadlo má doma totiž málokto. Dokonalý komfort zaistí ergonomický tvar a vyvýšená opierka hlavy. Nevada, či už v látke, koženke alebo v koži, sa ľahko stane láskou na celý život.

lenoska03

Leňoška Nevada si získa srdce každého milovníka odpočinku. zdroj: sedackyphase.sk

 

Váš PHASE tím

 

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti