Fotenie novej kampane: sedačky skutočne na každú príležitosť

full-20150609-110658
Aj tie najkrajšie fotografie sa časom opozerajú. Preto prichádzame s novou foto kampaňou! Už začiatkom augusta budete môcť vidieť prvé nové billboardy obľúbených modelov nášho sedacieho nábytku. Pozrite sa, ako fotografovanie novej kampane prebiehalo.

Pri fotení sme si zopakovali úspešnú spoluprácu so štúdiom CREA:THINK STUDIOS a fotografom Lukášom Ronecom, ktorí opäť dostali priestor sa kreatívne vyžiť. A musíme povedať, že pri vymýšľaní tém jednotlivých fotiek sa skutočne vybláznili. Na samotnom fotení vládla zábava, asi najviac sa však bavil náš najmenší, neposedný model. No i všetci ostatní si fotenie nadmieru užívali a aj preto výsledok stojí za to.

full-20150609-135249 full-20150609-134833

Sedačky Phase pristanú každému a nesklamú pri nejakej príležitosti. Poskytnú pohodlné lôžko všetkým unaveným, sú vhodné na každodenný relax a ani tí najmenší sa nebudú chcieť vzdať sedenia na nich. Kvalitné sedacie súpravy Phase sú skrátka stvorené na rodinný život.

Presne toto heslo sme sa snažili zobraziť aj v našich najnovších vizuáloch. Veríme, že vám vykúzlia minimálne taký úsmev na tvári, aký sme mali my pri ich fotení.

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti

Prečo je u nás nákup tou správnou voľbou?

Na vašej spokojnosti nám veľmi záleží! Neustále pracujeme na tom, aby sme Vám poskytli tie najodbornejšie informácie a služby. Presvedčte sa, že sedačka Phase je pre Vás tou správnou voľbou...

Prečo je u nás nákup tou správnou voľbou?
Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková