Farebné retro s funkčnou sedačkou IMOLA

Dvadsaťpäť rokov starý rodinný dom prešiel veľkou premenou, kedy sa rekonštrukciou podarilo konečne dokončiť dlho nedokončené priestory. Premeniť sny na realitu opäť dokazujú dizajnéri relácie „Jak se staví sen“ v priebehu piatich dní!

Klasický dom, blízko rybníka, kde býva veľká rodina,  sa stal miestom hlavnej premeny. Obývačka s kuchyňou, ktorá bola tmavá, nedokončená,  prešla poriadnou zmenou a zo smutnej miestnosti sa stala veselá obytná zóna pre celú rodinu. Celý priestor oživila naša dominantná sedačka IMOLA, ktorá je novinkou roku 2016.

1

 

Sedačka IMOLA je v zostave 3L + OP ( 277cm x 228cm). Sedačka je vyhotovená v materiáli ARIA – farba 08 mustard. Viac variant sedačky si môžete pozrieť v našej galérii 😉

Dom na dedine má veľkú obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou. Dizajnéri sa rozhodli pre dizajn miestnosti, ktorá má oživiť interiér. Nábytok s nádychom starých čias je dnes IN. Stačí pár kusov doladiť industriálnymi prvkami, pestrými farbami a prípadne doladiť ako v tomto prípade inšpiratívnou tapetou. Dizajn interiéru dokáže svojim celkom inšpirovať ku kreatívnemu bývaniu, pri ktorom sa priestor dokáže využiť rôznymi spôsobmi ako napríklad funkčnosť našej sedačky IMOLA.

2

 

Pestrosť farieb je veľká a celkovo by sme celý dizajn interiéru mohli pomenovať ako farebné retro. Retro štýl je plný energie a dobrej nálady. Flexibilnosť priestoru sa odráža aj vo funkčnosti sedačky, ktorá bola vybraná práve pre tento priestor. Sedačka IMOLA má polohovateľné opierky, ktoré sú vysoké a veľmi pohodlné. Je vyhotovená v zaujímavom materiáli, ktorý je typický svojim malým dezénom. Viac farieb si pozrite v našej ponuke materiálu ARIA.

543

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti