Domáca kancelária so sedačkou MODENA

Práve kvôli požiadavkám súčasného životného štýlu sme pre Vás navrhli sedačku MODENA. Unikátny dizajn spojil komfort s funkčnosťou. Typickým detailom sedačky je zabudovaný pracovný stolík, ktorý je skrytý v područke. Stlačením piestu sa stolík vysunie z područky. Stolík je možné otáčať 360 stupňov. V područke sedačky je zabudovaná aj zásuvka s USB napájaním.

1Na obrázku vyššie je sedačka MODENA, v materiáli ENDURANCE 141, zostava 3sed ľavý so stolíkom čiernym + otoman pravý ( rozmer 264cm x 230cm ). Celý interiér je navrhnutý v elegantnom štýle.

Obývacie priestory nie je jednoduché zariadiť. Trávime v nich dostatok času, ktorý chceme mať hlavne oddychový. Zároveň je to priestor, kde sa zabávame alebo dnes už aj často pracujeme. Obývacie priestory často spájame s domácim priestorom pre prácu. Vytvárame si tzv. „home office“.

2Na obrázku vyššie je sedačka MODENA, v materiáli CAMELEON 07, zostava 3sed ľavý so stolíkom čiernym + otoman pravý ( rozmer 264cm x 230cm ). Dizajn interiéru je spojením modernej sedačky so starožitným nábytkom.

So sedačkou MODENA si viete vytvoriť kreatívny priestor spojený s pohodlím. Neutrálny dizajn a pozitívne vplývajúce farby sú základom pri vytvorení prostredia, v ktorom sa budeme regenerovať. Dizajn sedačky je v zásade jednoduchý a hlavne funkčný. Chrbtové opierky sú vysoké a polohovateľné. Keď sú opierky nízke, tak svojou nízkou polohou dokážu zmeniť dizajn sedačky.

3Na obrázku vyššie je sedačka MODENA, v materiáli EMOTION 860, zostava 3sed ľavý so stolíkom čiernym + otoman pravý ( rozmer 264cm x 230cm ). Interiér  je obrazom hravosti a domácej pohody.

Výberom rôznych zostáv a zaujímavých poťahových materiálov je sedačka MODENA zaujímavá svojou variabilnosťou. Všetky obrázky sú reálne interiéry, v ktorých je použitá jedna zostava – zostava 3sed ľavý so stolíkom čiernym + otoman pravý ( rozmer 264cm x 230cm ).

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti