Dekorujeme s PHASE diel: 2 Dekorovanie konferenčného stolíka + sedačka MODENA

V druhom diely dekorovania Vám predstavíme sedačku MODENA novinku roku 2016. Modely sedačky Modena sú elegantné svojimi čistými tvarmi a majú možnosť mať svoje špecifické detaily. Celkový dojem sedačky na mňa pôsobí luxusne, preto sme sa rozhodli zvoliť model v bielej farbe. Aby sme Vám priniesli iný pohľad interiéru zvolili sme tmavú stenu v odtieni kráľovsky modrej farby a doladili sme rúžový konferenčný stolík. Celková farebnosť je použitá v zmysle trendov na rok 2016. Sedačka MODENA využíva moderné technológie. Spája digitálne prostredie, v podobe USB napájania s kontrastom domáceho pokoja a harmónie v tvare sedačky.

Viac o novinkách sa dozviete tu: http://sedackyphase.sk/magazin/nabytok-buducnosti-variabilny-a-prepojeny-s-novymi-technologiami/

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (1)

Model sedačky MODENA, ktorý sme použili vo videu je vyrobený v bielej koži jemnej – kvalita s názvom leder PRINCE, farba 171. Sedačka je vyrobená v zostave 3sed ľavý s područkou, s čiernym stolíkom a USB napájaním. K tomu je pripojený otoman veľký pravý, ako časť na sedačke pre dokonalé leňošenie. Rozmer sedačky je z ľavej strany a to 264 cm x 230 cm pravá strana. Ružový konferenčný stolík OHIO v rozmere 90x90cm je vyrobený z ľahko čistiteľného materiálu ASTORIA, farba 7 a so sklom bielej farby. K sedačke sú doladené vankúše z toho istého materiálu a farby kvality Astoria.

 

Prvá dekorácia je v štýle domáceho pohodlia. Zvolila som zrkadlový podnos, ktorý nám predimenzuje dekoráciu a zvýrazni technologický vzhľad sedačky. Ružová farba nám zjemňuje celý interiér, preto treba detailmi vyvážiť celok. Svetlo je dnes zaujímavý doplnok, ktorý nám spríjemňuje večerné chvíle. Keď máme tmavú stenu v pozadí, je dobré bodovými svetlami večer osvetliť priestor. Na stôl som preto položila bielu lampu, ktorá sa nám zase cez deň v dekorácií stráca a necháva vyniknúť dominantné iné prvky. K tomu som použila trendový nápis „HOME“ , ktorý nám dodáva domáci nádych a nezabudla som na kvet v nízkej váze. Kvety zjemňujú hranaté línie sedačky a v tomto prípade doladia farebný koncept.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (2)

Tento interiér je vhodný pre moderného majiteľa, ktorý trávi čas prácou doma a preto potrebuje harmonické a prijemné prostredie interiéru.

 

Interiérový trend roku 2016 s názvom NOURISCH (viac sa dozviete o interiérových trendoch tu: http://sedackyphase.sk/magazin/trendy-z-vystav-2016/ ) nám prináša spojenie domácností s prírodou. Dekorovať si tak stoly môžeme vysokým zeleným rezaným konárom. Zelená farba upokojuje a prináša domov harmóniu. Aby som zachovala technologický vzhľad sedačky, dekorujem vázu na zrkadlovom podnose. Spolu so skleneným svietnikom a ružovou sviečkou som zachovala romantický celok interiéru.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (3)

Interiér v tejto zostave je vhodný pre mladý pár, ktorý rád spája prírodu s vášňou.

 

Najvhodnejšou dekoráciou na každom stole je misa na ovocie, malá váza s kvetom. Tento set si zachováva správny pomer ku každej sedačke. Mám rada podnos, pretože všetky veci, tak môžu by na jednom mieste. Je to praktické a jednoduché zároveň.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (4)

Neutrálny typ interiéru, ktorý nám farebne celý ladí. Je moderný, kvôli prvkom, ktoré sme použili. Vhodnou dekoráciou sú umelé kvety, ktoré dnes nájdeme v rôznych farebných kombináciách a rozmeroch.

 

Pripomína Vám tento interiér izbu šípkovej Ruženky? Trochu aj nám, pretože sme sa snažili vytvoriť iný pohľad na naše sedačky. S rôznymi farbami a rôznymi dekoráciami si vieme vytvoriť interiér o aký máme záujem. Tento štýl je spojením moderných guľatých misiek, do ktorých môžeme dekorovať ozdobné kamienky a ozdobné umelé kvety. Spolu s ružovou sviečkou na sklenenom svietniku sme vytvorili „rozprávkový“ interiér.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (5)

Jeden typ sedačky v jednom materiály si vieme dekorovaním premeniť tak, aby sme si vytvorili svoj vlastný príbeh interiéru, v ktorom budeme bývať.

 

Moderný vzhľad a spojenie farieb dosiahneme aj použitím zaujímavých zelených dekorácií. Zvolila som umelú vysokú trávu a umelé listy „aloe vera“. Rada využívam umelé dekorácie, nakoľko sa jednoducho udržiavajú a sú stálofarebné. Dekorovala som ich do zaujímavého typu kvetináča, ktorý má práve štýl záhradných dekorácií.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (6)

Modrá stena je v spojení s bielou sedačkou elegantná, ale zároveň chladná. Ružová farba zjemňuje celok. Ak teda chcem vytvoriť kontrast je vhodné rozbiť celok inou farbou. Nebojte sa experimentovať.

 

Posledná dekorácia je pre mňa najideálnejšia v tomto farebnom a tvarovom spojení. Elegantný tvar sedačky MODENA je pri tmavomodrej stene vygradovaný a pôsobí jednotne. Ružový stôl ladí s doplnenými ružovými vankúšmi na sedačke. Stôl s bielym sklom som dekorovala bielym podnosom s kovovými rúčkami, ktoré ladia k detailom na sedačke ako sú kovové nohy. Na podnos som umiestnila sklenené svietniky so sviečkami, ktoré farebne ladia k stolu a vankúšom. Aby som zachovala štýl sedačky v elegantnom trende, doplnila som kvet na podnos. Celok je elegantný, strohý a zároveň vytvára ďalší z príbehov o sedačke MODENA v tejto zostave a materiály.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (7)

Na obrázku vidíte realizáciu dekorovania, ktoré sa pre nás stalo najkrajšie a najvhodnejšie pre sedačku v bielej koži jemnej spolu s ružovým stolíkom a tmavou stenou v kráľovsky modrej farbe.

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti