Dekorujeme s PHASE diel: 1 Dekorovanie konferenčného stolíka + sedačka IMOLA

Značka Phase patrí medzi najsilnejšie značky na trhu, ktorá udáva trendy. Vlastnými nápadmi sa snažíme posúvať hranice našich produktov k dokonalosti a správnej prezentácií výrobkov pre našich rozrastajúcich sa klientov. Preto Vám prinášame naše sedačky na ukážku rôznymi cestami. Jednou z nich je práve naše interiérové štúdio, v ktorom Vám predstavíme návrhy interiérov, formy dekorácií a iné.

Pre jeden z interiérov, ktoré Vám prinášame, som zvolila model sedačky IMOLA. Je to naša novinka roku 2016. Sedačka je v zostave 3sed ľavý a otoman pravý (rozmer udávame z ľavej strany ako sa pozeráte na sedačku = 277x228cm ). Žltá farba je trendová, osvieži naše domovy a preto sme sedačku IMOLA vyrobili v materiáli žltej farby – Endurance, číslo materiálu 141. Materiál sa vyznačuje antialergickou úpravou. Nájdete ho exkluzívne len v predajniach PHASE a jeho ďalšou výhodou je 5 ročná záruka, ktorú Phase na materiál poskytuje. Náš celkový dizajn značky PHASE sa vyznačuje eleganciou a preto v prvej ukážke, ako môžete vidieť na obrázku nižšie, sme ostali v tomto štýle.

IMOLA - dekorovanie_phase-se01-imola-20160419-103953 (1)Na obrázku môžete vidieť sedačku IMOLA, novinku roku 2016, v zostave 3sed ľavý s otomanom pravým (277x228cm), použitý materiál je – ENDURANCE, farba 141 a konferenčný stolík OHIO v čiernom prevedení, rozmer stolíka je 120x60cm a použitý materiál koženka Vienna, farba čierna, číslo 17, v kombinácií s čiernym sklom.

Jeden z trendov roku 2016 sa volá trend ENRICH, ktorý sa vyznačuje energickosťou. Typické sú svieže farby, ktoré útočia na zmysly. Preto som zvolila žltú sedačku s kontrastnými tmavými vankúšmi, ku ktorým som doladila čierny konferenčný stôl OHIO.

K sviežej farebnosti sedačky žltej farby som zvolila biele steny. Ako dizajnérka rada spájam rôzne formy a v tomto prípade som spojila dva trendy. Práve trend ENRICH, v ktorom predstavujem sedačku IMOLA a trend NOURISCH, ktorý predstavuje spájanie s prírodou. Prírodné prvky prinášam hlavne v dekoráciách. (viac o interiérových trendoch sa môžete dočítať v článku: http://sedackyphase.sk/magazin/trendy-z-vystav-2016/ )

V prvej dekorácií som zvolila guľaté misy s grepmi. Ovocie je dnes príjemnou dekoráciou, ktorú môžeme často meniť. Do guľatej misy, som nasypala žltý dekoračný materiál v podobe „hoblín“, ktorý dodá prázdnej guľatej mise s grepmi farebný celok. Aby som dotvorila obraz, zvolila som vysokú vázu so zelenou umelou dekoráciou – napodobeninou vysokej trávy. Dekorácia v podobe zelenej trávy nám prináša domov prírodu. Váza je z matného skla, aby dodala prvku elegantnosť. Celú dekoráciu som doplnila voňavou žltou sviečkou. Aby sme uchránili sklo na stole, dekorácia je umiestnená na podložke. Dizajn tejto dekorácie je iný a zároveň veľmi praktický.

IMOLA - dekorovanie_phase-se01-imola-20160419-103953 (2)Zvolené farebné kombinácie sú vhodné pre energických ľudí, ktorý milujú spojenie sviežich farieb a harmóniu s prírodou.

Druhou dekoráciou prinášam opäť spojenie dvoch trendov Enrich a Nourisch, ale v inej variante. Energický trend Enrich ostáva v podobe žltej sedačky a trend Nourisch prinášam v dekoráciách na konferenčnom stole. Stôl dekorujem s modernou čiernou misou, ktorú som doplnila zelenými jablkami. Misa farebne ladí so stolom a tmavými vankúšmi. Zvolila som sklenenú vázu, ktorá je napodobeninou zaváraninovej nádoby. V tejto váze nám vynikne zelený rezaný živý kvet, ktorý pri správnom udržiavaní zotrvá dlhodobo pekný. Je to príjemná živá dekorácia a môžeme si ju priniesť aj z akejkoľvek prechádzky v prírode.

Rada nechávam na stole sviečky, vždy spríjemnia večerné chvíle. Aby sme nemali všade vosk, dekorujem sviečku v chrómovej nádobe, ktorá ladí s kovovými nožičkami sedačky. Nezabúdam ani na sklenený stôl, aby ostal stále pekný, dekorácie kladiem na dve guľaté podložky, ktoré som preložila cez seba a vytvorili tak iný zaujímavý tvar.

IMOLA - dekorovanie_phase-se01-imola-20160419-103953 (3)Dekorácia stolu na obrázku je vhodná pre majiteľa, ktorý má veľmi rád spájanie moderných elegantných prvkov s praktickým využitím.

IMOLA - dekorovanie_phase-se01-imola-20160419-103953 (4)Základná dekorácia, ktorá by nemala na konferenčnom stole pri sedačke chýbať, je misa a váza. V tejto dekorácií môžete vidieť variantu v podobe modernej misy a vysokej vázy s umelým dekoračným kvetom, ktorý je ladený k farebnosti sedačky.

IMOLA - dekorovanie_phase-se01-imola-20160419-103953 (5)Tie isté prvky ako je váza z matného skla som použila aj v inej dekorácií. Zvolila som sklenený podnos so zrkadla, ktorý nám rozohrá dekoráciu. Sklo je elegantné a dekoráciám dodáva luxus. Celok dekorácie je zladený farebne k sedačke ako najväčšiemu prvku v priestore. Zaujímavosťou, ktorú sme použili je zelený sukulent – rastlina, ktorá žije len v piesku a vyžaduje si minimálnu starostlivosť.

V dekoráciách sa nebojte používať rôzne prvky. Na stôl môžete umiestňovať drobnosti, ktoré Vám pripomenú zážitky z ciest, alebo rôzne iné prvky, ktoré ste si sami vyrobili. Dekoračné vázy nie sú len na kvety, alebo na odkladanie do poličky. Využite ich a nasypte do nich rôzne farebné dekoračné doplnky. Dodá to miestnosti nový dizajn a stojí to pár centov.

IMOLA - dekorovanie_phase-se01-imola-20160419-103953 (6)Ja mám veľmi rada prírodu a živé rastliny. Preto som stôl dekorovala vázou s vysokým odrezkom zeleného konára. Na ďalšom zábere môžete vidieť jeho umiestnenie v nízkej váze. Existujú rôzne podoby tejto dekorácie, nebojte sa experimentovať.

Výslednú dekoráciu, ktorú Vám predstavujeme je pre nás Top dekorácia. S našou žltou sedačkou IMOLA je vhodné dekorovať konferenčný stôl moderným typom dekorácie. Sedačka IMOLA je typická svojimi polohovateľnými opierkami. Jej tvar sa mení, preto som zvolila jednotnú dekoráciu. Základ je chrómový podnos, ktorý ladí s chrómovými nohami sedačky. (pozrite si nohy sedačky v našej galérií) K tomu zelený rez v nízkej sklenenej priesvitnej váze, na podnose pár zelených jabĺk, žltá sviečka a žltý dekoračný doplnok. Farby sú jednotné a vytvárajú medzi sebou harmóniu. Dekorácie sú jednoduché a svojimi tvarmi netypické. Sedačka je tvarovo elegantná, ale rôznymi zmenami opierok, dokážeme jej vizuál meniť. Preto tento typ dekorácie je pre nás najvhodnejší a doporučujeme ho aj ako najtrendovejší v tomto prípade.

IMOLA - dekorovanie_phase-se01-imola-20160419-103953 (7)Top dekorácia, ktorá je pre nás najvhodnejšia pri sedačke IMOLA. Spájame moderné trendy, prinášame prírodu v podobe živých rezaných zelených konárov. Farebné ladenie je príjemné, jednoduché a ostáva elegantné.

 

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti