Ako zariadiť malý byt podľa dizajnérov?

Dizajnéri sa pustili opäť do zmeny bytu, kde si vybrali z našej ponuky sedačku BOSTON. Pôvodný malý byt dispozične zmenili tak, že spojili obývačku s kuchyňou. Dokázali tak vytvoriť vhodný interiér pre mamičku so synom a starú mamu. Pozrite si premenu bytu, ktorý sa stal priestranný a jeho dizajn je príjemne jednoduchý a hlavne účelný 😉

Malý priestor treba využiť, čo najefektívnejšie. Obývacia miestnosť prepojená s jedálenskou a kuchynskou časťou má v takomto prípade lepšie využitie spolu ako samostatne. Viac vám napovie samotná skvelá séria záberov nižšie.

Hlavnú úlohu v obývačke hrá naša sedačka Boston. Jej rozmer je 195 cm na šírku (3 sed). Sedačka je vyrobená ako rozkladacia. Matrac má šírku 143 cm. Viac typov sedačky si pozrite v našej galérií.

Boston je jednoduchá sedačka, ktorá ma minimalistický dizajn. Dizajnéri v tomto prípade vybrali z našej ponuky materiál DOCK, farba číslo 2. Materiál sa vyznačuje ľahkou čistiteľnosťou a v ponuke nájdete neutrálne, zemité ale aj pestré farby.

Celkový dizajn interiéru je navrhnutý funkčne a v príjemných naturálnych farbách, ktoré harmonizujú domácnosť. Dôraz sa kládol na kuchyňu, nakoľko obyvateľky bytu rady varia a pečú 😉

Obývacia časť miestnosti je prepojená podlahou spolu s kuchyňou aj chodbou. Interiérový nábytok je v bledom prevedení a doplnky sú ladené do celého štýlu. Farebné spojenie odtieňov béžovej farby, doplnené bielou a k tomu malé detaily so zelenou, vytvárajú príjemnú miestnosť. Výhodou celej miestnosti je veľa svetla a malé detaily, ktoré vytvárajú pohodlie domova.

Ústredným detailom bytu je trojité svetlo, z drevenej konštrukcie. Vytvára celkové „prírodné“ pôsobenie bytu. Zaujímavé osvetlenie nám pomôže dotvoriť interiér a dodať mu príbeh, ktorý chceme mať. 😉

 

Aj v iných častiach relácie „ Jak se staví sen“ môžete vidieť inšpirácie interiérov, kde dizajnéri vybrali sedačky práve z našej ponuky.

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti