Ako sme fotili našu novú kampaň!

Do našej rodiny sedačiek Phase pribudli noví členovia a preto sme sa ich rozhodli privítať, ako sa patrí. Praktické rodinné sedačky dostali priestor v našej novej kampani, do ktorej zákulisia teraz máte možnosť nahliadnuť.

Fotenie vzniklo v spolupráci so štúdiom CREA:THINK a ruku na spúšti mal fotograf Lukáš Ronec, ktorý nám vytvoril vizuály presne na mieru. Podarilo sa mu v nich zachytiť najväčšie benefity našich sedačiek – pohodlie, štýlovosť a funkčnosť. O ich odolnosti navyše svedčí naše fotenie, pri ktorom sedačky dostali poriadne zabrať. Postupne na ne zasadli (či skôr zaľahli) uťahané mamičky a oteckovia, vyskákali sa na nich naše najmenšie modelky a ich pohodlnosť si užili aj domáci miláčikovia.

Napriek tomu, že nové sedačky Phase dostali poriadne zabrať, získali si všetkých zúčastnených a dokázali, že sú skutočne pre každého. Dokonca aj my na opačnej strane fotoaparátu sme po dlhom dni na nohách našim modelom chvíľami závideli.

Fotenie prebiehalo v príjemnej uvoľnenej atmosfére, ktorú vám sedačky Phase môžu vyčariť aj u vás doma. Vyberte si ten svoj kúsok komfortu z nových modelov v našej ponuke tu.

P.S. Pri fotení nebolo ublížené žiadnej sedačke. 🙂

 

 

100400flkoxpkgtbjoaf

 

 

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti

Prečo je u nás nákup tou správnou voľbou?

Na vašej spokojnosti nám veľmi záleží! Neustále pracujeme na tom, aby sme Vám poskytli tie najodbornejšie informácie a služby. Presvedčte sa, že sedačka Phase je pre Vás tou správnou voľbou...

Prečo je u nás nákup tou správnou voľbou?
Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková