Ako nafúknuť miestnosť?

Rozkladacia sedačka PALERMO sa stala súčasťou nového interiéru veľkej rodiny. Nápad dizajnérov ako spojiť všetky funkcie bytu a pretvoriť sny na realitu môžete vidieť v ďalšom diely relácie „Jak se staví sen“. Pozrite sa ako sa dizajnéri a architekti popasovali s priestorom bytu v starom dome. Kompletná prestavba za pár dní pôsobí neuveriteľne a sami neveríme, čo je možné 😉

 


Interiér je jednoduchý, veľmi praktický a útulný. Zaujímavosťou sú detailné prvky, v podobe čiernych rúr a tiež svietidiel. Štýl tohto interiéru môžeme kedykoľvek farebne premeniť pomocou doplnkov.  Výhodou je možnosť oživiť interiér farebnými vankúšmi alebo aj doplnením živých bytových rastlín v pekných kvetináčoch. Celý interiér pôsobí harmonicky a je vidieť ako dizajnéri mysleli na potreby jednotlivých členov rodiny. . Materiál, ktorý si vybrali dizajnéri je materiál, ktorý je len v ponuke značky PHASE. Exkluzívny materiál EMOTION máme v rôznych farebných odtieňoch a jeho výhodou ľahká čistiteľnosť a hlavne antialergická úprava.

 

2_PALERMO - jak se staví sen

Naša rozkladacia sedačka PALERMO je použitá v materiály EMOTION farba 785 a v rozmere šírky sedačky 240cm, čiže 3,5 sed v našej ponuke. Šírka matracu na lôžku je cca 163cm a je vhodná na príležitostné spanie. Sedačka je predsa hlavne na sedenie 😉

 

Sedačka PALERMO je sedacia súprava od firmy PHASE, ktorá Vám svojou pohodlnosťou, účelnosťou a efektívnosťou vždy poskytne priestor na sedenie, ležanie, príležitostné spanie či úschovu vecí. Kvalitné vypracovanie, stabilita, exkluzívne materiály a široká farebná škála – to všetko poskytne PALERMO aj v novom interiéry bytu vybranej rodiny.

1_palermo sedačka, jak se stavi sen, 3 diel

V tomto prípade je použitá klasická varianta sedačky PALERMO, ale tento typ sedačky si môžete vyskladať aj s otomanom a úložným priestorom. Pozrite si naše návrhy v galérií.

 

Teší nás rôznorodosť a skvelé využitie pre akúkoľvek domácnosť a ktoréhokoľvek zákazníka. V ďalších dieloch môžete vidieť iné návrhy našich sedačiek, ktoré očami dizajnérov vytvárajú svoje príbehy v iných interiéroch.

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti