30-ročnú sedačku po rodičoch nahradila pohovka Milano

Ak pravidelne sledujete našu webovú stránku alebo náš facebookový profil, určite ste si na začiatku jesene všimli súťaž Sedacia súprava – vymeňte starú za novú!

Ľudia, ktorí sa chceli zapojiť do súťaže, nám museli poslať fotografie svojho súčasného sedenie v obývačke. Cieľom bolo získať pre svoj obrázok čo najviac lajkov na Facebooku. Z piatich najviac lajkovaných fotografií sme nakoniec vyžrebovali jedného výhercu, ktorý od nás dostal poukaz v hodnote 1 000 eur na kúpu produktov Phase.

Nová sedačka do nového domčeka

Šťastnou výherkyňou sa nakoniec stala pani Terézia Legerská. Zvíťazila s fotografiou 30-ročnej sedačky po rodičoch, na ktorej momentálne sedáva celá jej rodina. „Na jar sa chystáme sťahovať do novopostaveného domčeka, čiže sedačku sme potrebovali. Súťaž prišla pre nás v tom najvhodnejšom okamihu, keď sme sa začínali obzerať po novej,“ odpovedá pani Legerská na otázku, prečo sa do súťaže prihlásila.

Pani Terézia Legerská prihlásila do súťaže 30-ročnú sedačku po rodičoch. zdroj: archív Sedačky Phase

Hneď po tom, ako na Facebook pridala fotografiu svojho súčasného sedenia, začala zbierať pozitívne ohlasy, a to nielen od svojej rodiny. „Veľká vďaka patrí aj všetkým kamarátom a známym, ktorí dali nielen svoj lajk, no poprosili o pomoc aj ďalších známych,“ opisuje, ako sa jej podarilo získať podporu.

Láska na prvý pohľad

Značka Phase nebola pre rodinu Legerských ani pred súťažou neznáma. Veľmi nás potešilo, keď sme zistili, že už tri roky pravidelne sledovali všetky naše novinky a aktivity. „Sedačky Phase ma zaujali od prvého okamihu. Veľmi sa mi páči dizajn a veľká variabilita pri výbere – či už rozmerová, materiálová, farebná… Jednoducho to bola láska na prvý pohľad,“ priznáva pani Legerská.

12636814_1313029645389343_1941652632_o 12669140_1313029658722675_95681803_o

Pani Legerská si z výhry zaobstarala sedačku Milano, ktorá bola novinkou roku 2015. zdroj: www.sedackyphase.sk

Keď zistila, že vyhrala, neváhala ani chvíľku a hneď začala vyberať novú sedačku. U Legerských začalo veľké rozhodovanie. Páčili sa im snáď všetky modely a výber tak nebol vôbec ľahký. Najskôr uvažovali o sedačke Monaco či Cannes. Do najužšieho výberu sa nakoniec dostali sedačky Lugano a Milano. Napokon vybrali podľa subjektívneho pocitu väčšieho pohodlia druhú z nich. Sedačka Milano ich okrem iného zaujala aj vyššími opierkami.

Sme radi, že sme pani Legerskú výhrou naozaj potešili a že nové sedenie si už užíva doma. „Veľké ďakujem za túto súťaž a za šťastnú ruku pri žrebovaní. Naša nová sedačka je presne taká, ako sme si predstavovali a teší nás, že sa páči aj našim návštevám,“ priznáva výherkyňa.

Váš PHASE tím

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

Praktické rady pri výbere sedačky

Malé priestory – veľké možnosti

Vyťažte z malého bytu maximum Možno ste na nete zachytili experiment, ktorý vytvoril dizajnér, žijúci na ploche 40 metrov štvorcových. Ukázal, že nemožné sa stane možným,…

Malé priestory – veľké možnosti