logo sofa-phase sedackyphase

Online chat – Služby zákazníkom

Miriam Bekčíková
Miriam Bekčíková

Potrebujete poradiť?

  • Chceli by ste vedieť cenu?
  • Pomôcť s výberom sedačky?
  • Rozmer sedačky?
  • Pomôcť s čímkoľvek?

Neváhajte nás kontaktovať, radi sa Vám budeme venovať, ak máte otázku, potrebujete radu, alebo chcete vyjadriť svoj názor, napíšte, alebo zavolajte.

Staráme sa o vaše zákaznícke šťastie a okrem širokej ponuky kvalitných sedacích súprav Vám prinášame aj unikátnu zákaznícku službu. Ako jediní na Slovensku a v Čechách poskytujeme neplatený servis pre všetkých našich súčasných aj budúcich zákazníkov.

Mať šťastie s Phase sedačkami znamená mať:

  • Dostupnú pomoc vždy poruke
  • Bezplatné odborné poradenstvo
  • Overené a aktuálne informácie

Tešte sa z krásnej novej sedačky a všetko ostatné nechajte na starosť nám!

Online chat

Pondelok:      7:00 – 22:00

Utorok:           7:00 – 22:00

Streda:            7:00 – 22:00

Štvrtok:          7:00 – 22:00

Piatok:            7:00 – 22:00

 

Zákaznícka linka

0902 615 824

Email

sluzbyzakaznikom@sedackyphase.sk

Najčastejšie otázky

Chcem si vyskladať sedačku sama a vypočítať si aj cenu, poradíte mi, ako na to ?

Sedačky sa vyrábajú na individuálnu objednávku v zostave a poťahu podľa vlastného výberu. Každý model sa dá vyskladať na rôzne rozmery z komponentov, ktoré k nemu patria. Schémy komponentov sú znázornené pri jednotlivých modeloch v Menu v sekcii Rozmery. Sedačky sa dajú vyrobiť v látkach 4 cenových a kvalitatívnych skupín a v jemnej alebo hrubej koži. Pri každom modeli v Menu je Cenník. V Cenníku sa nachádzajú ceny jednotlivých komponetov rozdelené do stĺpcov práve podľa vybraného poťahového materiálu. Nad stĺpcami sú názvy týchto poťahov . To znamená, že pre výpočet konečnej ceny sedačky je potrebné zrátať ceny jednotlivých komponentov vo vybranom druhu poťahového materiálu. Od ceny, ktorú spočítaním dostaneme, odrátame aktuálnu zľavu a tým sa dostaneme k finálnej cene sedacej súpravy. Budeme radi, keď nás budete kontaktovať na Online chate, my Vám s cenou pomôžeme.

Ako mám ošetriť koženú sedačku, ktorú nám práve doviezli ?

Vaša sedačka ešte vonia novotou, ale potrebuje okamžité ošetrenie. Koža nie je z výroby naimpregnovaná, preto Vám k sedačke pribaľujeme zadarmo impregnačný prostriedok. Po dovoze sedačky a rozbalení je nutné ju naimpregnovať týmto prostriedkom, ktorý vďaka obsahu UV-Filtra, antioxidantu a camauba vosku uchová kožu príjemnú na dotyk a vytvára transparentnú vrstvu, ktorá chráni povrch kože proti vytieraniu a vyblednutiu a umožňuje lepšie čistenie. Ďalšiu impregnáciu doporučujeme zopakovať po cca 6 mesiacoch. V našej ponuke máme špeciálne čistiace peny a sady na ošetrovanie kožených sedačiek, ktoré obsahujú impregnačný prostriedok a čistiacu penu, ktorá účinne odstráni všetky nečistoty a škvrny na koži.

Mám záujem o sedačku vyrobenú v koži, aké mám možnosti výberu, koľko druhov koží máte v ponuke?

V našej ponuke je koža jemná s hrúbkou 0,9 – 1,1 mm a koža hrubá s hrúbkou 1,3 – 1,5 mm. Nie všetky modely je možné vyrobiť v hrubej koži. Tie, ktoré majú akékoľvek polohovacie mechanizmy, je možné vyrobiť len v koži jemnej. Dôvod, prečo výrobu niektorých druhov sedačiek v hrubej koži neodporúčame, je možné krčenie tejto kože pri polohovaní. Jemná koža je dostatočne kvalitná a silná, nie je dôvod obávať sa využiť ju na výrobu sedacej súpravy.

Ako mám postupovať pri nahlásení reklamácie?

Na našej webovej stránke v sekcii Reklamácie sa nachádza formulár, ktorý je pri nahlasovaní reklamácie potrebné vypísať a odoslať na uvedenú mailovú adresu. V prípade potreby Vám s vypísaním veľmi ochotne pomôžu aj v predajni, kde ste si sedačku objednali. Po odoslaní spomínaného formulára sa Vám čo najskôr ozve kolegyňa z reklamačného oddelenia, ktorá sa s Vami dohodne na návšteve servisného technika a na ďalšom postupe pri riešení vašej reklamácie.

Mám záujem o prečalúnenie sedačky, je takáto služba možná a aká by bola jeho cena?

Áno, takúto službu poskytujeme, vzťahuje sa výhradne na nami vyrábané modely. Ak máte záujem o prečalúnenie, jeho cenu môžete zistiť prostredníctvom mailovej adresy servis@sedackyphase.sk. Do správy napíšte presné zloženie modelu, ktorý máte doma a tiež informáciu, do akého materiálu by ste si priali sedačku prečalúniť. Našou snahou bude vyhovieť Vašej požiadavke v čo možno najkratšom termíne.

Mám záujem o rohovú sedačku, ako si mám vybrať ?

Ponuku rohových sedačiek nájdete na stránke kliknutím na hlavnom paneli na SEDAČKY – ROHOVÉ SEDAČKY. Rohové prevedenie je možné vyskladať zo všetkých nami ponúkaných modelov. Kliknutím na obrázok s názvom modelu sa roztvorí GALÉRIA zostáv v rôznych variantoch vyskladania a rôznych poťahových materiáloch. Kliknutím na obrázok sedačky v Galérii sa Vám zobrazí rozmer sedačky a zloženie sedačky, teda z akých komponentov je vyskladaná na uvedený rozmer. Záleži teda iba na Vás, ktorý z modelov Vás zaujal a z ktorého sa rozhodnete vytvárať zostavu na Vami požadovaný rozmer. Každá rohová sedačka z našich modelov je variabilná a je možné ju vyskladať do tvaru L v rôznom zložení a rozmeroch.

Kde sa vyrábajú sedačky PHASE ?

Sedačky Phase sa vyrábajú na západnom Slovensku. Keďže spoločnosť Phase je výrobcom a zároveň predajcom sedacích súprav pod vlastnou značkou, je našou prioritou vyrábať sedačky v kvalitnom prevedení, či už ide o vnútorné vybavenie sedačky alebo jej očalúnenie vybraným poťahovým materiálom. Práve z dôvodu, že sa jedná o naše vlastné výrobky, môžeme si dovoliť ponúknuť zákazníkom nadštandardný pozáručný servis a rovnako sa u nás v predajniach stretnete s kvalifikovaným odborným a nadmieru ústretovým a ochotným personálom.

Kde si môžem Vaše sedačky pozrieť naživo ?

Sedačky Phase predávame výhradne prostredníctvom vlastnej siete vzorkových predajní. Na Slovensku prevádzkujeme 8 predajní. Sedačky si môžete nielen pozrieť, ale aj vyskúšať a objednať v týchto mestách: Bratislava, Trenčín, Nitra, Trnava, Žilina, Banská Bystrica, Poprad a Košice. Podrobnejšie informácie o každej predajni – sídlo predajne, mapku, GPS súradnice, otváracie hodiny, telefonický a e-mailový kontakt, si môžete pozrieť na našej webovej stránke v sekcii KONTAKT – Predajne. Kliknutím na názov mesta sa Vám tieto údaje zobrazia. V Českej republike sme postupne zriadili až 12 vzorkových predajní, nájdete nás v Prahe, Říčanoch, Českom Moste, Plzni, Českých Budějoviciach, Pardubiciach, Hradci Králové, Liberci, Brne, Zlíne, Olomouci a Ostrave.

Je možné zmeniť pri skladových sedačkách pripravených priamo k odberu ich zloženie alebo poťahový materiál?

Sedacie súpravy, ktoré sú zobrazené na našej stránke v sekcii Sedačky na sklade, sú dostupné len v zložení a poťahu, v ktorom sú aj na fotografiách. Pokiaľ má zákazník záujem o rovnaký model v inom prevedení, nie je problém vyrobiť ho na objednávku. Na takúto objednávku sa bude viazať iná zľava ako v prípade sedačky skladovej. V prípade záujmu o zakúpenie skladovej sedačky je potrebné kontaktovať predajňu, ktorá je najbližšie k miestu dodania, prostredníctvom nej sa zabezpečí prevoz priamo k zákazníkovi a platba za sedačku. Novinkou je zakúpenie si sedačky prostredníctvom e-shopu.

Pri objednávke sa platí záloha a ak áno, v akej výške?

Zálohu nemusíte platiť, záleží už len na Vás čo je pre Vás výhodnejšie. Sumu sedačky stačí uhradiť bankovým prevodom pred dodaním alebo v hotovosti vodičovi pri dodaní sedačky.

Je možné kúpiť si sedačku na splátky?

Áno, je možné kúpiť si sedačku aj na splátky, prostredníctvom splátkových spoločností Cetelem a Quatro. K nákupu je potrebné priniesť si občiansky preukaz + ešte jeden doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo preukaz zdravotnej poisťovne). O presných podmienkach Vás poinformujú v ktorejkoľvek z našich predajní, kde sú asistentky predaja vyškolené pracovníkmi splátkových spoločností k takémuto druhu predaja a majú systémy zavedené v počítačoch.

Kedy bude moja sedačka hotová a privezená ku mne domov?

Presný termín dodania Vám telefonicky oznámia naše asistentky z predajne, kde ste si sedačku objednávali. Termín dodania si sami koordinujú s oddelením logistiky a s výrobou. Majú vždy najaktuálnejšie informácie o tom, či je Vaša sedačka už pripravená na expedíciu. Naše asistentky Vás vo výnimočných prípadoch budú informovať aj o prípadnom oneskorení dodávky, samozrejme aj s patričným vysvetlením a informovaním o ďalšom postupe. V prípade záujmu o informáciu o termíne dodania sedačky môžete naše asistentky kontaktovať mailom alebo telefonicky.

Aká je dodacia lehota Vašich sedačiek ?

Dodacia lehota je spravidla 6 – 9 týždňov. Priebeh výroby Vašej sedačky si môžete sledovať v našom unikátnom Systéme kontroly objednávok, kde sa Vám po zadaní prihlasovacieho mena a hesla zobrazí percentuálny stav výroby Vašej sedačky. Našou snahou je vyrobiť sedačku a uspokojiť zákazníka v čo možno najkratšom termíne, ale treba si uvedomiť, že spoločnosť Phase vyrába sedačky iba na objednávku v zložení a poťahu podľa vlastného výberu zákazníka, čo znamená, že každá sedačka je vlastne originálom.

Akú látku vybrať, ak mám malé deti alebo domáce zvieratká?

Ak hľadáte poťahovú látku, ktorá je najodolnejšia voči rôznym škvrnám a zároveň je dostatočne pevná, môžete si u nás vybrať z poťahových textílií Exclusive. Do tejto kategórie zaraďujeme látky s technickými úpravami, ktoré zabezpečujú ich jednoduchú údržbu – pomocou roztoku vytvoreného z tekutého mydla na pranie a vody z nich odstránite škvrny od oleja, kečupu, horčice, vína, pera, rúžu a pod. Pozrite si naše látkové sedačky.

Dá sa u Vás objednať sedačka na mieru ?

Variabilnosť sedačiek umožňuje ich vyskladanie na rôzne rozmery z komponentov, ktoré sú ku každému modelu vyrábané tak, aby sa čo najviac rozmer približoval požadovanej miere. Schémy komponentov sú znázornené pri každom modeli v sekcii Rozmery a z týchto sa dá vytvoriť zostava. Rozmery komponentov sú presne dané technickými výkresmi a nemožno ich meniť, teda nie je možné niektorý z komponentov skrátiť, či naopak predĺžiť alebo mu pridať funkciu, ktorú nemá /úložný priestor či rozkladací mechanizmus/.

Máte v ponuke rozkladacie sedačky s úložným priestorom?

V našej ponuke sú na príležitostné spanie určené modely Boston a Palermo, ktoré majú kovovú konštrukciu a kvalitný matrac prispôsobené na denné rozkladanie. Môžu byť vyrobené ako samostatne stojaci rozkladací komponent a tiež do tvaru L. V prípade rohového prevedenia je pri týchto modeloch možnosť výberu výroby sedačky s úložným priestorom alebo bez neho. Klasická rozkladacia sedačka v našej ponuke je aj sedačka Monaco a Bologna, ktoré sú určené taktiež na spanie príležitostné, tieto sedačky nedisponujú úložným priestorom. Všetky ostatné modely riešia príležitostné spanie pomocou prisunutia taburetu k sedačke, tým vznikne adekvátna spacia plocha vhodná na občasné prespanie.

Aké sú ceny sedačiek?

Cena sedacej súpravy vždy závisí od toho, aké komponenty si na jej výrobu zákazník zvolí. Ku každému modelu patrí vždy viacero týchto komponentov, ich rozmery a nákresy nájdete na našej stránke pri konkrétnej sedacej súprave v Menu v sekcii Rozmery. V Cenníku sú ceny komponentov rozdelené do stĺpcov podľa toho, aký materiál si zákazník na výrobu sedačky vyberie. Nad stĺpcami sa nachádzajú názvy jednotlivých poťahových materiálov. Pre určenie konečnej ceny sedačky je potrebné zrátať ceny vybraných komponentov a následne odrátať aktuálnu zľavu. Budeme radi, ak nás skontaktujete prostredníctvom on-line chatu, my Vám s výpočtom ceny pomôžeme.

NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame