logo sofa-phase sedackyphase

Majiteľ

Majiteľ

Martin Duras

majiteľ spoločnosti PHASE

„Nízka cena, vysoká kvalita. Toto je heslo 99% firiem. Naše však NIE! Chceme ponúknuť zákazníkovi dizajnový, inovatívny a kvalitný produkt z ktorého bude mať radosť. Taktiež istotu, že sa na nás može kedykoľvek obrátiť! A toto nedokážeme splniť, ak budeme najlacnejší.“

Vážený zákazník,Ja sám som spotrebiteľ, ktorý nakupuje rôzny tovar a služba a preto si viem veľmi dobre uvedomiť, aké dôležité je, vybrať si tú správnu firmu. Firmu, ktorá splní čo sľubuje a neotočí sa mi chrbátom pri prvom probléme. V našej firme sa preto snažíme, aby sme neboli rovnakí ako ostatní.

Sme jedna z mála firiem na Slovensku, ktorá je zameraná hlavne na servis a zákaznícku spokojnosť. Približne 150 zamestnancov firmy, ktori sa podieľajú na predaji ale aj na výrobe, sú vedení k tomu, aby sa snažili o maximálnu spokojnosť svojho zákazníka. Našou prioritou je, aby každý zákazník vyšiel z našej predajne s pocitom istoty, že vie presne, čo kupuje a akú hodnotu mu značka PHASE prináša.

Mám rád svojich zamestnancov a som šťastný, že pracujú práve v tejto firme. Vaša spokojnosť je pre zamestnancov a pre mňa veľkým záväzkom. A to je hlavným dôvodom, prečo som zverejnil svoj mailový kontakt verejne na stránku.

Budem rád, keď mi napíšete mail, ak nebudete s našimi službami v našej firme spokojní alebo ak sa Vám niekto zo zamestnancov firmy nedostatočne venoval. A ja sa postarám o to, aby sa problém vyriešil.

Rovnako privítam, keď mi napíšete mail, aj keď budete spokojní s našimi službami. Veľmi rád udelím zamestnancovi pochvalu.

Môj e-mail je:
Ak ste firma, ktorá ponúka reklamu alebo čokoľvek iné, napíšte svoj mail na marketingové oddelenie:
NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame