Predajne

Bratislava

Sedačky Phase - Bratislava

V bratislavskej predajni na Galvaniho ulici nájdete bohatú ponuku modelov našich sedacích súprav. Vyskúšajte si na vlastnej koži komfort, ktorý naše sedačky a kreslá poskytujú. Príjemný vyškolený personál Vás prevedie celým procesom kúpy sedacej súpravy.

Viac informácií
Bratislava OUTLET

Sedačky Phase - Bratislava OUTLET

Naša skladová predajňa v Bratislave na Ivanskej ceste ponúka sedačky Phase so zľavou 30-50%. Výpredaj skladových sedačiek a minuloročnej kolekcie sedacích súprav trvá do vypredania skladu. V outlete si môžete zakúpiť aj sedačky zo stornovaných objednávok, z plynúcej záruky vrátenia tovaru a tiež súpravy z vybavených reklamácií.

Viac informácií
Trnava

Sedačky Phase - Trnava

Predajňu sedačiek Phase v Trnave nájdete až na konci mesta, v OC Domino. Návšteva však za tú cestu stojí. Niet nad osobné “otestovanie” našich vystavených modelov, aby ste si mohli všetky vyskúšať a nájsť ten pravý pre Vás. Naše asistentky predaja vám ochotne predstavia každý model, ako aj proces kúpy sedacej súpravy.

Viac informácií
trencin

Sedačky Phase - Trenčín

Príjemné prostredie nášho showroomu v Trenčíne predstavuje domov pre množstvo našich modelov. Príďte si každý jeden vyskúšať a sami uvidíte, ktorá sedacia súprava Vám vyhovuje najviac. Pri návšteve predajne Vám bude asistovať náš vyškolený personál. Predajňu nájdete na hlavnom ťahu smerom na Drietomu.

Viac informácií
Nitra

Sedačky Phase - Nitra

Od 14.9. bude domovom našej pobočky v Nitre Levická ulica. Okrem adresy sa však nič nezmení – v predajni nájdete tie isté kvalitné a pohodlné modely sedačiek, príjemnú atmosféru a ochotné asistentky predaja. Navštívte nás na novej adrese a presvedčte sa sami.

Viac informácií
Zilina

Sedačky Phase - Žilina

Na Kysuckej ulici v Žiline na vás čaká raj sedačiek. Príďte si naživo prehliadnuť a vyskúšať naše sedacie súpravy a špeciálne povrchové úpravy. Všetky vlastnosti a výhody našich sedačiek Vám objasnia naše vyškolené asistentky predaja, ktoré Vás tiež prevedú celým procesom nákupu.

Viac informácií
Banská Bystrica

Sedačky Phase - Banská Bystrica

V predajni sedačiek Phase v Banskej Bystrici nájdete množstvo modelov našich sedacích súprav. Príďte si ich pozrieť, vyskúšať a rovno aj zakúpiť, pri Vašej návšteve Vám bude asistovať náš ochotný personál. Showroom sa nachádza na sídlisku Fončorda v OC Mladosť.

Viac informácií
Poprad

Sedačky Phase - Poprad

Navštívte náš showroom na Moyzesovej ulici v Poprade a na vlastné oči sa presvedčte o kvalitách sedačiek Phase. Vystavené modely Vám naše asistentky predaja ochotne predstavia. A ak Vás komfort sedacej súpravy očarí, rady Vám tiež podajú všetky informácie o kúpe.

Viac informácií
Kosice

Sedačky Phase - Košice

Predajňa sedačiek Phase v Košiciach sídli na Moldavskej ulici a ponúka možnosť naživo vidieť naše sedacie súpravy. Pocíťte komfort jednotlivých poťahových materiálov na vlastnej koži a spoznajte všetky výhody jednotlivých modelov. Showroomom Vás bude sprevádzať náš vyškolený personál.

Viac informácií