logo sofa-phase sedackyphase

Interiérové doplnky

Dekoračné vankúše

Vyberte si z našej ponuky romantických dekoračných vankúšov v rôznych štýloch. Vankúše sú je skvelým spojením moderných odleskov a vintage dizajnu. Poťahy sú z pevných a kvalitných materiálov s rôznymi zdobeniami či imitáciou čipky. Vankúše sú obojstranné –môžete tak meniť vzhľad vašej sedačky podľa chuti a nálady.

Chcem vedieť viac

Konferenčné stolíky

V ponuke na výber kvalitné masívne stolíky pre moderné bývanie. Konferenčný stolík je dôležitou súčasťou vašej obývačky alebo pracovne. Vyberte si z našej ponuky kvalitných masívnych stolíkov v rôznych farbách.

Chcem vedieť viac

Deky

Deky v našej ponuke sú extrémne mäkké, nadýchané, so zaujímavými štruktúrami, maznavé na dotyk a taktiež bezpečné pre deti. Krásne vyniknú v každej modernej obývačke alebo spálni. Môžete ich použiť ako tradičnú deku alebo ako originálny prehoz. Sú taktiež alternatívou drahej, ťažkej a hrubej prikrývky.

Chcem vedieť viac

Dekorácie

Vyberte si z našej ponuky štýlových a luxusných doplnkov, ktoré oživia váš interiér a vydržia rovnako krásne dlhé roky. Interiérové doplnky zásadne zmenia celý váš interiér. Práve bytové doplnky vykúzlia z vášho domova užasnú atmosféru.

Chcem vedieť viac
NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame