Čistiace prostriedky

Obnoví krásu Vašej sedacej súpravy koženej i látkovej, zároveň zabezpečí dlhodobú ochranu pre Vašu spokojnosť.

Pre zachovanie estetickej stránky vašej sedačky je dôležitá pravidelná starostlivosť. V našej ponuke nájdete čistiace prostriedky na kožené i látkové poťahy, ktoré zabezpečia pretrvávajúcu krásu vašej sedacej súpravy a predĺžia jej životnosť. Prostriedky na ošetrenie poťahu ochránia povrchovú úpravu sedačky a čistiace prostriedky spoľahlivo odstránia všetky bežné škvrny a nečistoty. Vyberte si ten pravý pre vašu sedaciu súpravu:

 

cistic1RUKO – multifunkčný sprej na sedačku Boston – zabraňuje vŕzganiu trejúcich sa kovových častí

Povoľuje a znovu „rozhýbava“ všetky hrdzavé zoxidované skrutky, čapy, matice, nástroje, kĺbové závesy, mechaniky, kolieska atď. Chráni a uzatvára všetky hladké povrchy a povrchy odolné voči rozpúšťadlam z kovu, plastu, PVC, gumy atď. Odpudzuje a odstraňuje vlhkosť a kondenzovanú vodu, pôsobí proti blúdnym a chybovým prúdom na kábloch, elektrických prípojkách a zariadeniach, skríň prístrojov, kábloch zapaľovaní, viku rozdelovača. Maže a stará sa o najjemnejšie mechaniky, nástroje, stroje, prístroje, zámky, klzné vedenia a vodiace koľajnice, kolieska, čapy, kĺbové závesy, skrutkové spoje atď.


cistic2Impregnačný sprej NANO4LIFE na látku

Produkt vytvorí nepriepustnú ochranu tkanín, proti škvrnám a nečistotám, odpudzuje vodu a olej, či už Vám v obývačke tróni neumývateľná alebo umývateľná sedacia súprava. Nano vrstva je neviditeľná a nemá vplyv na vzhľad a životnosť ošetreného materiálu, povrch sa ľahko čistí vodou, je anibakteriálny, pre ľudské zdravie neškodný, šetrný k životnému prostrediu, chráni pred vyblednutím v dôsledku UV žiarenia, odolný voči všetkým typom škvŕn, predlžuje životnosť tkaniny, šetrí čas a peniaze, znižuje používanie čistiacich prostriedkov až o 90%.


sada-osetrenie-kozeSada na ošetrenie kože

Špeciálne navrhnutá čistiaca sada určená na pravidelné ošetrenie koženého nábytku, vyrobeného z prírodnej farebnej a bielej kože. Pravidelné používanie výrazne predlžuje životnosť a krásu Vášho koženého čalúnenia. Prostriedok nie je možné použiť na koži nubuk, semiš, velur.


cistiaci-prostriedok-kozaČistiaci prostriedok na kožu

Jemný čistiaci prostriedok na vodnej báze, určený na pravidelné čistenie všetkých typov prírodnej hladkej kože. Prostriedok zaisťuje vďaka aplikátoru suchej peny vysoko účinné a šetrné čistenie všetkých bežných škvŕn a nečistôt.