logo sofa-phase sedackyphase

Čistiace prostriedky

Obnoví krásu Vašej sedacej súpravy koženej i látkovej, zároveň zabezpečí dlhodobú ochranu pre Vašu spokojnosť.

Pre zachovanie estetickej stránky vašej sedačky je dôležitá pravidelná starostlivosť. V našej ponuke nájdete čistiace prostriedky na kožené i látkové poťahy, ktoré zabezpečia pretrvávajúcu krásu vašej sedacej súpravy a predĺžia jej životnosť. Prostriedky na ošetrenie poťahu ochránia povrchovú úpravu sedačky a čistiace prostriedky spoľahlivo odstránia všetky bežné škvrny a nečistoty. Vyberte si ten pravý pre vašu sedaciu súpravu:

RUKO – multifunkčný sprej na sedačku Boston – zabraňuje vŕzganiu trejúcich sa kovových častí

Povoľuje a znovu „rozhýbava“ všetky hrdzavé zoxidované skrutky, čapy, matice, nástroje, kĺbové závesy, mechaniky, kolieska atď. Chráni a uzatvára všetky hladké povrchy a povrchy odolné voči rozpúšťadlam z kovu, plastu, PVC, gumy atď. Odpudzuje a odstraňuje vlhkosť a kondenzovanú vodu, pôsobí proti blúdnym a chybovým prúdom na kábloch, elektrických prípojkách a zariadeniach, skríň prístrojov, kábloch zapaľovaní, viku rozdelovača. Maže a stará sa o najjemnejšie mechaniky, nástroje, stroje, prístroje, zámky, klzné vedenia a vodiace koľajnice, kolieska, čapy, kĺbové závesy, skrutkové spoje atď.

Impregnačný sprej NANO4LIFE na látku

Produkt vytvorí nepriepustnú ochranu tkanín, proti škvrnám a nečistotám, odpudzuje vodu a olej, či už Vám v obývačke tróni neumývateľná alebo umývateľná sedacia súprava. Nano vrstva je neviditeľná a nemá vplyv na vzhľad a životnosť ošetreného materiálu, povrch sa ľahko čistí vodou, je anibakteriálny, pre ľudské zdravie neškodný, šetrný k životnému prostrediu, chráni pred vyblednutím v dôsledku UV žiarenia, odolný voči všetkým typom škvŕn, predlžuje životnosť tkaniny, šetrí čas a peniaze, znižuje používanie čistiacich prostriedkov až o 90%.

Sada na ošetrenie kože

Špeciálne navrhnutá čistiaca sada určená na pravidelné ošetrenie koženého nábytku, vyrobeného z prírodnej farebnej a bielej kože. Pravidelné používanie výrazne predlžuje životnosť a krásu Vášho koženého čalúnenia. Prostriedok nie je možné použiť na koži nubuk, semiš, velur.

Čistiaci prostriedok na kožu

Jemný čistiaci prostriedok na vodnej báze, určený na pravidelné čistenie všetkých typov prírodnej hladkej kože. Prostriedok zaisťuje vďaka aplikátoru suchej peny vysoko účinné a šetrné čistenie všetkých bežných škvŕn a nečistôt.

NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame