logo sofa-phase sedackyphase

VYBERTE SI VAŠU ZOSTAVU

3D konfigurátor sedačiek

Vyskladajte si sedačku vašich snov z pohodlia domova. V konfigurátore si môžete vybrať zo všetkých modelov sedačiek Phase, kožených a látkových poťahov.

Prejsť do 3D konfigurátora

V PONUKE PHASE TIEŽ NÁJDETE

SEDAČKY PHASE V TELEVÍZII

NOVÉ BÝVANIE DIZAJN

V relácii Nové bývanie Dizajn slovenskej televízie JOJ sa zakomponovali sedačky Phase, ktoré krásne zapadli do navrhovaného dizajnu. Dizajnéri navštívili aj predajnu Phase v Bratislave kde si mohli pozrieť a vyskúšať všetky možnosti, ktoré sedačky Phase ponúkajú.

JAK SE STAVÍ SEN

Spoločnosť PHASE sedačky bola oslovená interiérovými dizajnérmi podieľajúcimi sa na premenách bytov a domácností v relácii televízie Prima „Jak se staví sen“, aby sa stala dodávateľom sedacích súprav a stoličiek do tohto populárneho programu.

RADY PTÁKA LOSKUTÁKA

Relácia Rady Ptáka Loskutáka Vám prináša nové trendy a nápady v oblasti úpravy bytov a domov a preto tam nechýbajú ani moderné sedačky spoločnosti Phase.

PHASE INŠPIRÁCIE – BLOG

Sedačky s unikátnym poťahovým materiálom

Sedačky s unikátnym poťahovým materiálom

Spoločnosť Phase sedačky predstavuje novú kolekciu exkluzívnych látok Stellina a Fiorellina s úpravou Easy-care, ktorá umožňuje jednoduchú a rýchlu údržbu sedacej súpravy a naviac je odolnejšia voči poškodeniu.

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Dizajnové koberce: Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nevsiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke?

Praktické rady pri výbere sedačky

Praktické rady pri výbere sedačky

Plánujete si kúpiť sedačku? Ako si vybrať sedačku? Príďte do predajne pripravení. Čo by ste mali vedieť...

NEWSLETTER
-->
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame